Domácí si od úvodních minut vypracovaly převahu i šance. V 8. minutě Sedláčková uvolnila právě Lexovou a ta otevřela skóre utkání. Ve 14. minutě po přihrávce Lexové neproměnila šanci Helekalová. Ve 25. minutě střela Schoberové z pětadvaceti metrů skončila na břevně a také dorážka Lexová těsně minula bránu hostů. Ve 28. minutě zvýšila opět Lexová na 2:0 po přihrávce Schoberové.

Olympia pokračovala v tlaku na soupeře. Ve 39. minutě svým třetím gólem a hattrickem upravila opět Lexová na 3:0 pro Olympii. Domácí hráčky se dostávaly do spousty šancí, ale místy až příliš zbrkle zakončovaly. Ve druhém poločase to byly opět domácí hráčky, které pěknými akcemi potěšily přítomné diváky. V 52. minutě po přihrávce Balážové znovu Hana Lexová svým čtvrtým gólem v řadě zvýšila na 4:0. V 61. minutě se konečně dostaly ke slovu i ostatní hráčky Olympie.

Krásnou střelou z hranice šestnáctky upravila Schoberová už na 5:0. V 80. minutě skórovala po pěkné akci Fišerové Šandová. Hosté nestačili a čekaly na konec. V 80. minutě uzavřela skóre na konečných 7:0 pro domácí tým Fišerová. V zápasové přípravě pokračují ženy Olympie v sobotu 23. února od 15 hodin na umělé trávě v Bruntále, kde se postaví velmi atraktivnímu soupeři, ligovým ženám Baníku Ostrava.

„V prvním utkání byla vidět chuť hráček a myslím, že podaly na začátek velmi perspektivní výkon. Utkání vyšlo nové posile Lexové, která se uvedla čtyřmi brankami, ale i ostatní hráčky se velmi snažily. Některé hráčky nám skončily kvůli pracovním povinnostem, ale kádr, myslím, bude opět kvalitní. Nyní nás čeká soupeř nadmíru zdatný, Baník Ostrava, na který zveme všechny fanoušky," povídal kouč Ladislav Švajda.

Olympia Bruntál – FC IRP Český Těšín 7:0 (3:0)
Branky: Lexová 4, Schoberová, Šandová, Fišerová
Sestava: Švajdová (46. Hedvičíková) – Šandová, Balážová, Fišerová, Tereza Hubáčková – Jarošová, Zuzana Hubáčková, Schoberová, Helekalová – Sedláčková, Lexová, střídaly: Klepáčková, Maiwaldová. Trenéři: Zbyněk Urbaník, Ladislav Švajda mladší