Krnovákům chyběli dva hráči. U Tomáše Hudského se bohužel potvrdil natržený postranní kolenní vaz, a tak krnovský záložník bude minimálně šest týdnů mimo hru. Zraněný je také Ondřej Šmíd, který laboruje s nataženým stehenním svalem.

Od počátku to byl spíše taktický boj. „Obrany fungovaly na obou stranách výborně, nikdo se nemohl dostat do zakončení," povídal trenér Krnovských Petr Hrdlička. A tak se hrálo především ve středu hrací plochy. Věděli jsme, že to nebude nic jednoduchého. Kravaře jsou velice kvalitní tým," uznával sílu soupeře Hrdlička a pokračoval: „Co se týče herního projevu, tak si myslím, že jsme nehráli vůbec špatně. Ba naopak, kombinačně jsme byli o něco lepší než domácí, bohužel jsme z toho nic nevytěžili.

Příležitosti ke skórování přišly až ve druhém poločase. V té krnovské se zjevil navrátilec Jiří Šimčík. „Jirka si v šestnáctce zpracoval balon od Adama Ondry. Oklamal i gólmana, ale ten mu to konečky prstů vytáhl na břevno," litoval promarněné šance kouč FK Krnov. Deset minut před koncem si svou jedinou gólovku vytvořili i domácí. Galvas s ní k radosti domácích fanoušků naložil nejlépe, jak mohl, a zajistil Kravařím důležité tři body.

„Od začátku bylo jasné, že to bude utkání o jednom gólu. Pro diváky to asi nebylo až tak atraktivní, žádné útočné manévry se nekonaly," hodnotil utkání Petr Hrdlička a pokračoval: „Z naší hry zklamaný nejsem, odehráli jsme dobrý zápas. Samozřejmě s bodem z Kravař bychom byli spokojení. Více mě mrzí ta remíza doma s Dětmarovicemi.

Už teď jsme ztratili pět bodů, musíme to napravit v příštím utkání," dodával trenér. Následující duel odehrají Krnovští opět doma, tentokrát se silnou Pustou Polomí. „Je to další kvalitní soupeř, chtěl bych, abychom se na něm chytili," uzavřel Petr Hrdlička.

SK Kravaře – FK Krnov 1:0 (0:0)
FK Krnov: Furčák – Zelník, Biskup, Kozák, Daříček – Bartoníček, Adam Ondra (Štěpán Ondra) – Šimčík, Dankovič (Čanecký), Klement (Havlíček) – Bačovský (Uherek). Trenér: Petr Hrdlička.