Bruntálské žákyně nastoupily k prvnímu utkání ve skupině proti slovenské Šale a po skončení bojovného a pěkného zápasu se zrodil bezbrankový výsledek. Ve druhém utkání čekal na SO Bruntál další slovenský tým Ružomberoku.

Bruntálský tým podal výborný výkon a branky Kocúrové a Makové mu zajistily vítězství v poměru 2:0. V posledním zápase ve skupině bojoval o postup SO Bruntál znovu se slovenskými Michalovcemi. Druhá bezbranková remíza nakonec stačila Bruntálu na postup do čtvrtfinále.

Tam bylo soupeřem nadějného bruntálského kolektivu Radomsko. Dramatický a bojovný zápas do posledních vteřin zvládl lépe SO Bruntál a stal se první účastníkem semifinále. V něm si bruntálské hráčky zopakovaly duel ze skupiny proti Ružomberoku.

O finále se bojovalo do posledních vteřin, ale gól nepadl ani na jedné straně. O finalistovi žilinského turnaje rozhodovaly pokutové kopy. V nich byl SO Bruntál díky dvěma trefám Makové úspěšnější a po vítězství 2:1 dosáhl v Žilině skvělého úspěchu v podobě finálové účasti.

Finálové utkání bylo českou záležitostí. Proti Bruntálu nastoupil ligový účastník, FC Slovácko. Bruntálské fotbalistky bojovaly i v posledním utkání na turnaji až do konce svých sil, ale porážku 0:3 nakonec neodvrátily. Vítězem mezinárodního turnaje v Žilině se staly hráčky FC Slovácka, ale s velkého úspěchu za druhé místo se mohou radovat i fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál.

„Na tento turnaj jsem odjížděl s velkým otazníkem. Nevěděl jsem, jak se holky vypořádají s věkovým rozdílem. Měl jsem v týmu ročníky 2000 a 2001 a mohly zde startovat dívky ročníku 1998. Tento turnaj mám rád, jezdím na něj pravidelně.

Tento rok jsem jel již se svým třetím týmem a o to víc si cením, že jsme došli až tak daleko. Naposledy jsem se zde objevil v loni s Baníkem a odvezli jsme si prvenství. Co se týče letoška, tak jsem s hrou velice spokojen, chybělo jí snad jen lepší proměňování šancí a klid v zakončení. Byla to pro mě krásná tečka za rokem 2014 a holkám chci za to poděkovat.

Prohráli jen jedinkrát a to až ve finále s nejlepším týmem turnaje," zhodnotil turnajové vystoupení dívek FC SO Bruntál v Žilině kouč David Steffek.