Pořadatelé rozdělili týmy do dvou skupin. Tým Olympie Bruntál v sestavě Michal Ďurika, Jan Chytil, Vojtěch Makový, Vítězslav Knapp, Lukáš Chudý, Jindřich Bílka, Tereza Pušková, Martin Svoboda, Anna Pušková a Michal Hanel vstoupil do turnaje utkáním proti PSV Salzburk. Zápas se Bruntálským podařil a po dvou gólech Lukáše Chudého a jednom Terezy Puškové vyhráli poměrem 3:1.

Ke druhému utkání Olympia Bruntál nastoupila proti DJK Weildorf. Také v tomto utkání byla Olympia lepší a důraznější. Branky Terezy Puškové a Michala Hanela znamenaly druhé vítězství 2:0.

V dalším turnajovém zápase prověřil Olympii SV Traun. V bojovném utkání ještě pět minut před koncem Olympia prohrávala 0:1, ale tým ukázal velkou vůli po vítězství a dvě branky Martina Svobody, Lukáše Chudého a Vítězslava Knappa znamenaly výhru 4:1,

Další utkání napovědělo, zda Olympia bude hrát o medaile. Bruntálský kolektiv nenechal nic náhodě po dvou trefách Anny a Terezy Puškových a jedné Chudého a Chytila zvítězil Bruntál 6:0.

V pátém utkání Olympia narazila na velmi silného soupeře v týmu First Vienna FC 1894. Olympia brzy inkasovala a vrhla všechny síly do útoku. Rychlé brejky soupeře ale byly velmi nebezpečné. Olympia podlehla 0:4.

K poslednímu utkání ve skupině tým Olympie potřeboval vyhrát, aby postoupil do semifinále. Soupeřem byl tým TSV Freilassing. Olympia měla velkou převahu, ale nedokázala se střelecky prosadit. Překonat brankáře soupeře se podařilo až z přímého kopu, který zahrával Lukáš Chudý Michalu Hanelovi. Tentýž hráč přidal ještě druhý gól a utkání skončilo vítězně pro Olympii 2:0 a postupem do semifinále.

Druhý den se hrálo o umístění a na Olympii čekal tým USK Gneis. Bruntálští hned v úvodu inkasovali. Snažili se zápas zvrátit. Bruntálský tým měl spoustu šancí, ale prosadil se soupeř. Nakonec Olympia stačila jen korigovat Chudým a podlehla 1:2. V boji o třetí místo Olympia nenechala nic náhodě a tým Kapfenberger SV porazila dvěma brankami Terezy Puškové, Knappa a Hanela hladce 4:0 a získala skvělý bronz.

Konečné pořadí

1. First Vienna FC 1894
2. USK Gneis
3. TJ Olympia Bruntál
4. Kapfenberger SV
5. ASV Salzburg
6. Union Altenfelden
7. SV Traun
8. DJK Weildorf
9. TSV Freilassing
10. SC Anger
11. TSV Grasbrunn
12. Vocklabrucker SC
13. FC St. Martin
14. PSV Salzburg