První letošní mistrovské utkání zvládli na výbornou, když hladce přehráli tým Horního Benešova poměrem 6:2. Dvěma góly přispěli k jednoznačnému vítězství Hanel a Žmolík.

Juventus Bruntál – Horní Benešov 6:2 (3:1)

Svěřenci Karla Šujana z Juventusu Bruntál mají domácí prostředí na hřišti v Široké Nivě a hned v úvodním letošním utkání okresního přeboru mladších přípravek na něm přivítali tým Horního Benešova.

Nejmladší fotbalisté domácího kolektivu hráli od začátku velice bojovně a stejnou mincí opláceli i nejmenší fotbalové naděje Horního Benešova. Slušný počet diváků na bruntálském hřišti v Široké Nivě viděl nadšený výkon obou kolektivů a také pěkné góly.

Lépe vycházeli z utkání nejmladší fotbalisté domácího kolektivu, kteří si vytvořili dvoubrankový náskok již do poločasu a kráčeli za prvním historickým vítězstvím v oficiální soutěži. Pěkná podívaná pro příznivce mládežnické kopané pokračovala i po přestávce.

Domácí mužstvo neubralo na nadšeném výkonu ani ve druhém poločase. O výsledek bojoval i soupeř z Horního Benešova a tak se bylo stále nač dívat. Ze čtyřbrankového vítězství se po závěru líbivého utkání ale radoval domácí tým, který si připsal první tři mistrovské body v historii nového klubu.

Branky: Hanel 2, Žmolík 2, Harabiš, Brázdil - Fadrný, Jelínek