Derby jste jen těsně prohráli 2:3. Jaké máte z utkání pocity? Panuje spokojenost s výsledkem?

S výsledkem určitě ne, ale s hrou ano. Jsem spokojený s bojovností týmu a rovněž s výkonem jednotlivých hráčů. Ale s výsledkem samozřejmě nikoliv.

A jak vás hráči přijali? Asi není snadné přebírat mužstvo, které se potácí na dně krajského přeboru…

Já všechny hráče znám, nevidím v tom žádný problém. Některé jsem od malička trénoval v přípravce. Se všemi vycházím velmi dobře.

Ještě v první půli jste vedli 2:1. Věřil jste ve vítězství?

Samozřejmě věřil.

A čekal jste takový obrat?

Nečekal, ale fotbal je takový. Udělali jsme dvě chyby a byl z toho obrat. Škoda, Krnov neměl prakticky žádnou šanci. Kromě dvou penalt.

Bylo vítězství soupeře zasloužené?

První poločas byli v úvodních dvaceti minutách lepší hosté, potom my. A druhá půle byla naprosto vyrovnaná. Ale štěstí se přiklonilo na stranu Krnova.

Na hřišti se spíše bojovalo, než se hrál fotbal, zejména vaši svěřenci nešetřili ostrými fauly. To snad byla nějaká taktika?

Rozhodně ne. Řekl bych, že to bylo tak padesát na padesát. Ale byly tam z obou stran některé fauly na červenou kartu. Je to derby, bylo to dost vyhrocené, ale určitě to nebyl úmysl, nikdo nechtěl cíleně faulovat.

Slavoj se potácí na posledním místě v soutěži. Už víte, jak z této situace ven?

Slavoj se zachrání, když na podzim ze čtyř zbývajících zápasů udělá šest bodů. Když je neuděláme, bude to těžké. Získat na jaře třicet bodů je prakticky nemyslitelné.