Společně s Juventusem na turnaji startovaly celky TJ Raduň 2003, TJ Raduň 2004, FK Kylešovice a SK Vítkovice. Hrálo se dvoukolovým systémem každý s každým.

V prvním zápase čekal na bruntálský tým celek z Vítkovic. Bruntálští bojovali s velkým úsilím o zápas, který vyhráli 1:0. Rozhodli hned v úvodních minutách. Ve zbylém průběhu pak hráli velmi zodpovědně a soupeři nedovolili stav vyrovnat. Ve druhém zápase se Juventus střetl s týmem Raduně 2004 a po skončení utkání se jeho hráči radovali z vítězství 3:2. V třetím utkání čekala na bruntálské naděje výborně hrající Raduň 2003. V zápase byly šance na obou stranách, ale větší štěstí měli domácí fotbalisté. Juventusu chybělo potřebné zakončení, a proto prohrál. Raduň 2003 si tak připsala vítězství v poměru 2:0.

V posledním utkání prvního kola s Kylešovicemi sehráli bruntálští malí fotbalisté se svým soupeřem vyrovnaný a zajímavý duel. O smolné jednobrankové porážce Juventusu nakonec rozhodl odpískaný faul a proměněná penalta soupeře těsně před závěrečným hvizdem.

Po krátké přestávce pokračoval vydařený turnaj v Raduni druhým kolem.

V odvetném zápase s Vítkovicemi sehráli Bruntálští velmi dobrý zápas, který jim přinesl zasloužené vítězství 2:0.

Také v utkání s Raduní 2004 pokračoval Juventus ve vítězném tažení a porazil svého soupeře přesvědčivým výsledkem v poměru 3:0.

V dalším zápase nastoupil Juventus proti staršímu celku Raduni a hrál o vítězství v turnaji. Zápasu od zahájení nescházel náboj a hra měla ještě vyrovnanější průběh než první vzájemný turnajový duel. Hráči Juventusu bojovali až do konce, ale proti výborně bránícímu soupeři porážku 1:2 nakonec neodvrátili.

Poslední zápas bruntálských fotbalových nadějí na turnaji v Raduni s Kylešovicemi byl dramatický až do závěrečných minut. Oba celky si vypracovaly řadu brankových příležitostí. Aktivnějším mužstvem byl Juventus, ale gól nepadl ani na jedné straně. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou, která zaručovala bruntálskému Juventusu pěkné druhé místo na turnaji.

Malí fotbalisté Juventusu získali za druhou příčku krásný pohár, stříbrné medaile, věcné ceny a nanuky pro osvěžení.

Nejlepším brankářem turnaje byla navíc ještě k velké radosti bruntálského mužstva vyhlášena jediná dívka ze všech zúčastněných týmu na turnaji Nikol Balintová.