Do vedení se sice po rohu brzy dostali domácí, ale Marcel Cudrák nejprve vyrovnal a následně proměněnou penaltou za faul na Schreiera dostal svůj celek do vedení. Zkraje druhé půle sice opět ze standardky skórovala Stará Bělá, ale ve zbytku utkání úřadoval kanonýr Břidličné Pavel Kučera.

Nejdříve využil chyby domácího obránce, načež obešel i gólmana a dával do prázdné brány. Později s pomocí teče ve zdi vsítil svůj druhý gól.

„Věděli jsme, že nás čeká těžký terén a úzké hřiště. Dobře jsme se však na to připravili a soupeře dokázali eliminovat. Pochválit musím celé mužstvo,“ komentoval trenér Břidličné Marian Minich starší a vzápětí ještě doplnil: „Pochvalu si zaslouží také rozhodčí. Na tomto hřišti nedovolili, aby se hra nějak zvrhla.

Zvládli to opravdu velmi dobře. Obešlo se to bez zranění. V příštím kole nás čeká Šenov a věřím, že ho porazíme. Posunuli bychom se tak do středu tabulky, což je prostor, kde bychom se měli pohybovat.“

Stará Bělá – Břidličná 2:4 (1:2)
Branky: 10. Mika, 47. Petrovský – 19. a 33. z pen. Cudrák, 53. a 86. Kučera. Rozhodčí: Pala – Vojkovský, Šabacký. ŽK: Nenička. Diváci: 80
Břidličná: Zifčák – Cabák, Jiřičný, Hoffmann, P. György – Marian Minich ml. (80. Hargaš), Dvořák, Schreier, Cudrák – Sklenařík (86. Chmelař), Kučera. Trenér: Marian Minich st.