Na sportovní hřiště do Zámeckého areálu ve Slezských Rudolticích se sjelo osm fotbalových družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Ve skupině A bojovala o postup do semifinále družstva Milotic nad Opavou, Starého Hrozenkova, Supíkovic a Osoblahy. Skupinu B tvořily týmy Olympie Bruntál, Polonye Glubczyce, Brumovice a domácí Slezské Rudoltice.

Cestu mezi nejlepší čtyři týmy zvládli nejlépe fotbalisté Sokola Hrozenkov, kteří v prvním semifinále podlehli domácím Slezským Rudolticím 0:1 a Supíkovic, které vyřadily polskou fotbalovou Polonyi Glubczyce po vítězství s výsledkem 2:0. Velice dramatické fotbalové finále mezi domácími hráči Slezských Rudoltic a Supíkovicemi skončilo bez branek a o vítězství rozhodli domácí mladí fotbalisté až po penaltovém rozstřelu.

Pořadatelé vydařeného turnajového klání vyhlásili nejlepšího brankáře Patrika Urbana z Osoblahy, nejlepším hráčem byl zvolen Antonín Skřivánek z Warexu Supíkovice a cenu pro nejlepšího střelce turnaje si ve Slezských Rudolticích vystřílel Robin Moravec z domácího oddílu.

Výsledky skupiny A:
Milotice nad Opavou – Starý Hrozenkov 0:0, Milotice nad Opavou – Supíkovice 0:2, Milotice nad Opavou – Osoblaha 0:0, Starý Hrozenkov – Supíkovice 2:0, Starý Hrozenkov – Osoblaha 1:0, Supíkovice – Osoblaha 2:0.

Pořadí:
1.
Starý Hrozenkov – 7 bodů,
2. Supíkovice – 6,
3. Milotice – 2,
4. Osoblaha – 1 bod.

Výsledky skupiny B:
Sl. Rudoltice – Olympia 2:0, Sl. Rudoltice – Glubczyce 1:2, Sl. Rudoltice – Brumovice 2:1, Olympia – Glubczyce 1:0, Olympia – Brumovice 0:0, Glubczyce – Brumovice 1:0, pořadí: 1. Glubczyce – 6 bodů, 2. Sl. Rudoltice – 6, 3. Olympia – 4, 4. Brumovice – 1 bod.

Semifinále:
Starý Hrozenkov – Sl. Rudoltice 0:1, Glubczyce – Supíkovice 0:2.
O 7. a 8. místo: Osoblaha – Brumovice 2:0.
O 5. a 6. místo: Olympia – Milotice 0:0 (PK 0:1)
O 3. a 4. místo: Glubczyce – Starý Hrozenkov 2:3.
O 1. a 2. místo: Sl. Rudoltice – Supíkovice 0:0 (PK 1:0).

Konečné pořadí turnaje:
1.
TJ Slezské Rudoltice,
2. Tatran Warex Supíkovice,
3. Sokol Starý Hrozenkov,
4. KS Polonya Glubczyce,
5. FC Milotice nad Opavou,
6. Olympia Bruntál,
7. Slezan Osoblaha,
8. TJ Brumovice.