Turnaj se uskutečnil v městské sportovní hale a zúčastnilo se ho osm družstev. Pozvání přijaly SFC Opava, Slavia Opava, FK Vrbno pod Pradědem, TJ Hradec nad Moravicí, SK Slavonín, FC Lužice – Šternberk.

Hrálo se systémem každým a všechna družstva odehrála sedm zápasů. Hned v prvním zápase nastoupil Slavoj proti SFC Opava a vyhrál 2:1. I další zápas proti Slavii Opava Slavoj zvládl a vyhrál 2:0. Dále následovalo utkání s FK Krnov a vítězství 7:2. Čtvrtý zápas odehrál Bruntál proti TJ Vrbno pod Pradědem, a i v tomto zápase vyhrál 2:0.

Bruntálští se vezli na vítězné vlně a porazili celky TJ Hradec nad Moravicí 2:1 a FC Lužice 4:1. V posledním zápase už byla na dětech znát únava, ale přesto bojovaly a uhájily remízu 0:0 proti Sokolu Slavonín. V tuto dobu už bylo jasné, že Slavoj celý turnaj vyhrál. Na turnaji byly vyhlašovány individuální ceny, a to pro nejlepšího brankáře, hráče a střelce, a cenu pro nejlepšího hráče získal domácí Robin Horna.

Pořadí: 1. FC Slavoj Bruntál, 2. SFC Opava, 3. TJ Hradec nad Moravicí, 4. FK Krnov, 5. SK Slavonín, 6. FC Lužice, 7. TJ Vrbno pod Pradědem, 8. Slavia Opava.

Sestava Slavoje Bruntál: Jan Křižka, Adam Bryndáč, Jiří Havlan, Robin Horna, Tomáš Navrátil, Matyáš Hanus, Lukáš Pavlík, Martin Haleňák, Vladislav Breškovec, Dalibor Dvořák, Filip Pešat, Jakub Raab. Poděkování za vydařený turnaj zaslouží sponzoři, rodiče dětí, vedoucí a trenér.