Celky FC Dosta Bystrc z Brna, Kovohutě Břidličná, Granitol Moravský Beroun, TJ Široká Niva, Rio Mare Bruntál a dvě mužstva domácího FC Slavoj Olympia Bruntál si to rozdaly systémem každý s každým.

Diváci se v zaplněné sportovní hale v Bruntále rozhodně nenudili, mohli sledovat zajímavá utkání kvalitní úrovně. V jednotlivých týmech se objevili také fotbalisté vyšších soutěží, které trenéři zkoušeli pro jejich případné angažmá v jarní části fotbalové sezony.

Domácí pořádající oddíl poskládal pro turnaj dva týmy a další jeho hráči ještě startovali ve třetím bruntálském účastníkovi, mužstvu s názvem Rio Mare. Na nejvyšší stupínek nakonec dokráčeli hráči domácího A-týmu pod vedením trenéra Antonína Mury.

V jeho výběru nastoupili fotbalisté, kteří na podzim patřili do kádru Slavoje Olympie Bruntál, jako brankář Minarčík, Kazár, Klembara, Tomáš Němec nebo Ostrák. Jenže objevila se i další zajímavá jména jako Hoza, ten hrál divizi v Rýmařově, krnovský Šustr nebo Krčmařík, Majovský či Tilkeridis.

Na druhou příčku dosáhl kvalitně sestavený celek Břidličné před třetím bruntálským Rio Mare. V dobrém světle se představili také další účastníci. Na čtvrté přičce se umístilo domácí béčko. Až páté místo zbylo na technicky hrající fotbalisty brněnské Dosty Bystrc. Šestou příčku si z bruntálského klání odvezl účastník olomoucké I.A třídy Granitol Moravský Beroun a zkušenosti sbíral jediný zástupce okresního přeboru ze Široké Nivy.

„Myslím, že se nám turnaj po všech stránkách vydařil. Svědčí o tom i spokojenost všech účastníků, kteří start na jednom z mála halových turnajů mužů v tomto období uvítali. Myslím, že s kvalitou hry i fotbalistů v jednotlivých týmech mohli být spokojeni i přítomní diváci. Můžeme se už těšit na další ročník," uvedl po skončení bruntálského halového turnaje mužů v kopané spokojený šéf FC Slavoj Olympia Bruntál Jan Urban starší.