OLYMPIA BRUNTÁL – ZLATNÍKY 3:1 (1:1)

Olympia nastoupila do zápasu velmi aktivně a hned v 1. minutě měl gólovou příležitost Dluhoš, ale netrefil. Ve 4. minutě šel sám na bránu hostů Jan Krajčovič, ale také neproměnil. V 16. minutě se tak prosadili hosté. Po nenápadné akci se dostal ke střele hostující Brejda a trefi l parádně. Hosté se dostali do vedení a domácí museli dotahovat. Ve 26. minutě měl vyrovnání na kopačkách Petr Šanda, ale také neuspěl.

Vyrovnání se domácí konečně dočkali ve 39. minutě. Po centru do velkého vápna hostů se prosadil Jan Krajčovič a nadvakrát dopravil míč do sítě Zlatník. Na začátku druhého poločasu mohli jít do vedení hosté, ale dobré příležitostí promarnili. V 55. minutě si v šestnáctce hostů zpracoval míč Piňos a jeho fotbalovou akci zmařil až brankář. V 72. minutě se domácí dostali do vedení. Maněk našel ve velkém vápně Zlatník Chudého a ten obstřelil brankáře. Hosté se snažili vyrovnat, ale střelecky se neprosazovali. Rozhodnutí přinesla 89. minuta. V šestnáctce hostů byl faulován Petr Šanda a nařízenou penaltu proměnil Dorňák. Olympia Bruntál si připsala ví-tězství v poměru 3:1, které jí posouvá na třetí příčku v tabulce soutěže.

V příštím utkání cestuje Olympia na hřiště vedoucího týmu tabulky do Jindřichova.

Branky Olympie: 39. Jan Krajčovič, 72. Chudý, 89. Dorňák z pokutového kopu

Sestava Olympie: Juračka – Horák, Piňos, Stoklasa, Maněk – Chudý, Dorňák, Petr Šanda, Dluhoš – Stefanovský, Jan Krajčovič, střídali: Cabál, Kaup. Trenér: Jaroslav Kyselý. (st)