I když bylo úvodní dějství plné nepřesností, gólovky byly k vidění na obou stranách hřiště. Nakonec se ovšem vlnila pouze starobělská síť. Nedlouho před přestávkou se totiž k rozehrávce přímého kopu postavil Marek Kyselý a opět potvrdil svou vytříbenou techniku. Balon zatočil na zadní tyč a hostující gólman byl bezmocný.

„Soupeř mě skutečně překvapil. Hrál velmi dobře. Oproti podzimu, kdy jsme s ním hráli poprvé, předvedl úplně jiný výkon,“ chválil Starou Bělou trenér Bruntálu Antonín Mura.

Hosty hodně nalomila druhá trefa Slavoj Olympie, která přišla hned zkraje druhé půle. Zdeněk Orság s Markem Kyselým předvedli úchvatnou kombinaci, vyšachovali obranu Bělé a prvně jmenovaný zasouval balon do prázdné brány.

O necelou čtvrthodinu později se opět Kyselý dostal do vzdálenosti asi šestnácti metrů od starobělské svatyně a svou střelu umístil k tyči. Poslední střelecké slovo patřilo Orságovi. Ten si naběhl na centr z rohu a hlavičkou se opět nemýlil. Necentroval mu nikdo jiný než skvěle hrající Marek Kyselý. Další branka v Bruntále pak už nepadla.

„Podle mého byl druhý gól rozhodující. Po něm se naše hra zvedla a na hřišti jsme začali dominovat, což potvrdily další přesné zásahy. Dostali jsme se do pohody, pětkrát vystřídali a zápas v poklidu dovedli do vítězného konce,“ doplnil Antonín Mura.

SO Bruntál – Stará Bělá 4:0 (1:0)

Branky: 43. a 66. Kyselý, 52. a 71. Orság. Rozhodčí: Ochodek – Švec, Šafrán. ŽK: Kyselý – Charvát. Diváci: 130.

Bruntál: Jaška (83. Šidlák) – Zrník (77. Blažek), Dohnálek, Češek, Krajčovič – Adamovský, Šustr (67. L. Kundrátek), Kyselý, Lavrovič – Hrabovský (80. Mako) – Orság (81. Piňos). Trenér: Antonín Mura.