Myslíte, že kdybyste přidali z šancí i třetí gól, tak by soupeř nevyrovnal?

Ano, v případě 3:0 si myslím, že by se nám to podařilo. Jak jsem říkal, celý první poločas jsme měli jasně navrch a soupeře jsme přehrávali. Dostali bychom se ještě do větší pohody a utkání dotáhli do vítězného konce.

Co se změnilo po přestávce?

Po přestávce se přestalo dařit držení míče ve středové řadě a pod větší agresivitou domácích jsme dělali zbytečné chyby v rozehrávce. To samozřejmě nahrávalo domácím a je škoda, že jsme nevyužili minimálně dvě obrovské šance našeho útoku. Kdybychom dali třetí gól, tak domácí by už neměli psychické síly na dotažení skóre. Tato situace nás trápí už delší dobu, protože v zápasech máme horší druhé poločasy než první. O přestávce si vždy kluci řeknou, jak budou pokračovat ve druhé půli ve stejném nasazení, ale bohužel jim to nejde tak, jak si to řeknou v kabině.

Znovu jste neproměnili několik šancí. Ta koncovka vás trápí delší dobu, že?

Tak v posledních 3 zápasech jsme dali celkem 8 gólů, což si myslím, že není úplně nejhorší vizitka našeho útoku. Právě, že v těch třech uvedených zápasech byl útok celkem v pořádku. Uvidíme, jak se předvedou v domácím zápase teď v neděli.

Postup? Uvidí se

Nicméně je bod uspokojivý?

S bodem jsme nakonec spokojeni. Chtěli jsme hlavně získat body venku a to se podařilo. Bylo nám to ihned po zápase líto, ale s odstupem času můžeme říct, že jsme spokojeni. Bodovali jste podruhé za sebou.

Proč se vám na podzim tak nedařilo?

Náš největší problém je značná marodka v průběhu podzimu. Sestava se prakticky pokaždé měnila a mužstvo hrálo v jiném složení, což nedělalo dobrotu, protože hráči nebyli dostatečně sehráni. A dalším problémem byla obrana, která dělala často chyby, které soupeři vždy potrestali.

Věříte ještě v možný postup?

Tak soutěž je dlouhá, vše je možné, ale my v tuto chvíli ztrácíme na první mužstvo už 17 bodů. To je značný bodový rozdíl a přiblížit se postupu je v tuto chvíli dost odvážné tvrzení. Chceme se zaměřit v posledních 4 utkáních podzimu na co největší bodový zisk a pak vyhodnotíme situaci, zda na to budeme mít nebo ne. Samozřejmě, že naší snahou je dostat se zpátky do divize, ale z dnešního pohledu to vypadá, že nám postup unikne. Uvidíme ale po skončení podzimu, kde se budeme nacházet v tabulce.