Již v sobotu budou fanoušci Jiskry Rýmařov směřovat své kroky na rýmařovský stadión, kam zavítá vedoucí tým krajského přeboru, MFK Karviná B. Domácí jdou za záchranou krajského přeboru a diváci se tak určitě mají nač těšit.

V I. B třídě mohou příznivci navštívit důležité utkání druhé ligy žen, ve kterém přivítá Olympia Bruntál lídra tabulky, Holešovské holky. Bohatou nabídku přinesou zápasy I. B třídy a okresích soutěží.

V nedělním fotbalovém programu bude největším tahákem boj krnovských fotbalistů o udržení divizní soutěže, ve kterém domácí přivítají favorizovaný Šumperk. Hrát se budou i utkání okresních soutěží a tak bude z čeho vybírat.

Sobota 28. dubna

Krajský přebor
Rýmařov - MFK Karviná B (16.00)

II. liga ženy
Olympia Bruntál - DFC Holešovské Holky (14.00, hřiště Moravskoslezský Kočov)

I. B třída
Krásné Loučky - Dolní Moravice (16.00), Břidličná - Město Albrechtice (16.00), Horní Benešov - Zlatníky (16.00), Chomýž - Chuchelná (16.00)

Okresní přebor
Slezské Rudoltice - Malá Morávka (16.00), Stará Ves - Třemešná (16.00), Světlá Hora - Osoblaha (16.00), Brantice - Vrbno pod Pradědem (16.00), Lichnov - Karlovice (16.00), Slavoj SM B - Nové Heřminovy (16.00)

III. třída
Horní Město - Holčovice (16.00), Zátor - Slezské Pavlovice (16.00), Dvorce - Vysoká (16.00), Razová - Hošťálkovy (16.00), Jamartice - Široká Niva (16.00), Moravskoslezský Kočov - Lomnice (16.00)

IV. třída skupina A
Heřmanovice - Bohušov (16.00), Rusín - Třemešná B (16.00), Krásné Loučky B - Jindřichov B (12.45), Janov - Liptaň (16.00)

IV. třída skupina B
Velká Štáhle - Dětřichov (16.00), Leskovec - Milotice (16.00), Rýžoviště - Svobodné Heřmanice (16.00)

Krajská soutěž dorost
Rýmařov - Vřesina

Okresní přebor dorost
Zátor - Úvalno (13.30), Chomýž - Nové Heřminovy (13.00)

Krajská soutěž žáci
Břidličná - Olympia (10.00 starší a 11.45 mladší), Krnov - Vrbno pod Pradědem (10.00 starší a 11.45 mladší)

Okresní přebor sk. A žáci (10+1)
Zátor - Osoblaha (11.45), Lichnov - Jindřichov (14.00), Chomýž - Karlovice (11.00)

Okresní přebor sk. B žáci (10+1)
Juventus Bruntál A - Třemešná (13.30, hřiště Razová), Horní Benešov - Juventus Bruntál B (13.00)

Okresní přebor starší přípravka (7+1)
Brantice - Jindřichov (14.00), Rýmařov - Karlovice, Chomýž - Slavoj Bruntál A (9.30)

Okresní přebor starší přípravka (5+1)
Břidličná - FK Krnov A, Horní Benešov - Juventus Bruntál B (9.00)

Okresní přebor mladší přípravka (7+1)
Horní Benešov A - Juventus Bruntál E (10.00), Břidličná - FK Krnov C, Slavoj Bruntál - Vrbno pod Pradědem

Neděle 29. dubna

Divize
FK Krnov - Šumperk (16.00)

Okresní přebor
Břidličná B - Jindřichov (15.00)

IV. třída skupina B
Horní Benešov B - Malá Morávka B (16.00)

Divize dorost
FK Krnov - Zábřeh na Moravě (13.45 starší a 11.45 mladší)

Krajská soutěž dorost
Vrbno pod Pradědem - Město Albrechtice (10.00)

Okresní přebor dorost
Horní Benešov - Krásné Loučky (13.00)

Krajský přebor žáci
Město Albrechtice - Dolní Benešov (10.00 starší a 11.45 mladší)

Okresní přebor skupina B žáci
Světlá Hora - Úvalno (11.30)

Okresní přebor starší přípravka (7+1)
Světlá Hora - Vrbno pod Pradědem (10.00)

Liga NEAFO Senior
9.00 Milotice - SK Lom, 11.00 Chomýž - Pendolíno, 12.15 Třemešná - Horní Benešov, 13.30 Břidličná - FC Karla, 14.45 Jiskra - FCF Kelta