„Jsme rádi, že se nám podařilo po problematickém utkání v Janovicích doma vyhrát a můžeme se připravovat na nedělní okresní derby v Rýmařově,“ uvedl krnovský kouč Antonín Hudský. Rýmařovští fotbalisté do posledních utkání výrazně posílili. Z Opavy přišli Holčák, který v Rýmařově již dříve působil a kvalitní hráč Ihnatišin.

„Víme, že nás čeká v Rýmařově těžké utkání. Jiskra se v posledních zápasech chytla a bude chtít využít domácího prostředí. Věřím, že budeme mít tým v optimálním složení a budeme o body bojovat. Doufám, že nás přijedou povzbudit i naši příznivci, kteří nám svou podporou hodně pomáhají,“ dodává ještě krnovský kouč.

Jiskra v posledním utkání dosáhla cenného vítězství ve Frýdlantu nad Ostravicí a před svými příznivci na něj bude chtít navázat. Tým šel s příchodem posil evidentně nahoru a má své kvality.

„Ve Frýdlantu se nám po zásluze podařilo bodovat, i když to nebylo až tak jednoduché. Věřím, že se nám podaří utkání s rozjetým Krnovem zvládnout a naše příznivce nezklameme,“ komentuje rýmařovský kouč Petr Kostelník. Hodně sledované utkání začíná na rýmařovském hřišti v neděli od 15 hodin a příznivci obou táborů jsou na něj zváni.

Neméně dobře si vede v soutěži I. A třídy tým Slavoje Bruntál, který má na čele tabulky dvoubodový náskok před Bílovcem. Fotbalisté Slavoje v minulém utkání přehráli Vratimov a pyšnit se mohou útočným pojetím. Bruntálští by rádi udrželi vedení i po dalším kole, ve kterém zajíždějí v neděli do Bohuslavic.

„Jdeme zápas od zápasu a chtěli bychom se udržet na špici tabulky. Věřím, že když zopakujeme výkony z předchozích utkání, tak můžeme uspět i v Bohuslavicích,“ dodává kouč Slavoje. Zápas v Bohuslavicích začíná v neděli v 15 hodin.