Slezan Jindřichov – Zlatníky 4:5 (2:2)

Sobotní zápas v Jindřichově příznivce, kteří vážili cestu na fotbalový stadión, určitě nenudil. Hosté od úvodních minut prokazovali své kvality ve výborné fyzické připravenosti a důraze. Naopak domácí fotbalisté vzdorovali bojovností a nasazením. Na hřišti se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal, který přinášel řadu dramatických momentů před oběma brankáři. Na vedoucí branku hostů odpověděl vyrovnáním Koval. Na hřišti se bojovalo o každý metr a do vedení šli znovu fotbalisté Zlatníku. Jejich radost z vedoucí branky však netrvala dloho. Do přestávky bylo znovu vyrovnáno.

Fotbal jako na houpačce pokračoval i ve druhém poločase kvalitního utkání. Domácí hráli s velkou chutí a tlačili se k brance soupeře. Ofenzivní pojetí Jindřichovu vyneslo poprvé v utkání vedení, o nějž se přesnou střelou zasloužil Hanslík. Na tahu byli tentokráte hráči hostujícího kolektivu, po chvíli bylo opět srovnáno. Oba soupeři chtěli rozhodnout a tahali se o výsledek. Dimitrov poslal znovu do vedení domácí tým, který měl výborně nakročeno ke třem bodům.

K důležitému vítězství měl Jindřichov hodně blízko ještě necelých deset minut před závěrečným hvizdem. Hosté v závěru bojovali o všechno a měli i notnou dávku štěstí. Po standardní situaci bylo vyrovnáno a začínalo se od začátku. Oba týmy chtěly rozhodnout, ale více štěstí na kopačkách měli tentokráte hosté. Další standardní situace znamenala v samém závěru utkání pátý gól v síti Jindřichova. Na něj již bojovný domácí kolektiv zareagovat nedokázal.

Těsná porážka může jindřichovské fotbalisty hodně mrzet. Ve vyrovnané soutěži I.B třídy hraje důležitou roli každý bod. A z utkání se Zlatníky vyšel Slezan bodově naprázdno. Vítězství by jej totiž přiblížilo k druhé příčce, kam nyní naopak odskočily právě Zlatníky. V čele soutěže zůstávají suverénní Jakartovice. V příštím kole se Jindřichov utká na hřišti soupeře se Stěbořicemi.

Branky: Koval 2, Hanslík, Dimitrov.