Po celý zápas se hrál velice vyrovnaný fotbal. A-mužstvo Krnova mělo raketový start. Chvíli po zahájení duelu jej poslal do vedení Štěpán Čevela. Áčko se však neradovalo dlouho. Hned v páté minutě za béčko vyrovnal na 1:1 Petr Hrdlička.

Oba celky předváděly hezký kombinační fotbal, ale do konce prvního poločasu už se skóre nezměnilo. Áčku znovu výborně vyšel úvod druhé půle. Po dvou minutách hry vykopl brankář Matouš Mácha míč tak daleko, že se dostal až za obrannou linii béčka.

Na samotného gólmana B-týmu Vojtěcha Šíra se řítili hned dva útočníci. Proti této situaci byl Šír naprosto bezmocný, překonal jej Leoš Dehner a poslal áčko do vedení 2:1. Béčkaři se sice snažili, ale přes jejich velké nasazení už se jim utkání vyrovnat nepodařilo.

FK Krnov A - FK Krnov B 2:1 (1:1)
Branky: Čevela, Dehner - Hrdlička

FK Krnov A: Matouš Mácha - Teodor Matějíček, Leoš Dehner, Dominik Novák, David Bystroň, Štěpán Čevela, Šimon Sládek, Jan Benčík, Tomáš Grulich, Samuel Tesař
FK Krnov B: Vojtěch Šír - Filip Zouhar, Kryštof Horáček, Zdeněk Říha, Ondřej Psotka, Robin Vojtěšek, Tomáš Kolbasa, Bronislava Hofmanová, Petr Hrdlička, Daniel Michálek, Dušan Pavelek