V Jindřichově se hrál od začátku oboustranně bojovný fotbal. Domácí byli v prvním poločase v poli aktivnější a díky jednoduchosti a houževnatosti si vypracovali příležitosti. Slavoj zodpovědně bránil a hrál na protiútoky, které se ale s úspěchem nesetkávaly.

Domácím přinesla aktivita odměnu před přestávkou ve 43. minutě. Slezan založil pěknou útočnou akci, po které dostal přihrávku pod sebe ve velkém vápně hostů Dimitrov a přesnou střelou nedal brankáři Slavoje Jiřímu Šulákovi šanci zasáhnout.

Od začátku druhé půle se karty na hřišti otočily. Navrch začal mít hostující bruntálský Slavoj. Domácí fotbalisté se zatáhli a přenechali hostům prostor. Bruntálští toho využili v 59. minutě. Po nedovoleném zákroku před šestnáctkou domácího celku zahrávali hosté trestný kop. Zodpovědnost vzal na sebe Bršťák a vydařenou střelou přes zeď vsítil vyrovnávací branku.

Hosté pokračovali v aktivitě, ale neprosadili se již střelecky. Domácí hráči tak rozhodli o svém vítězství v samém závěru utkání.

V 87. minutě dostal možnost zahrávat trestný kop Jindřichov. Střelu Holčáka bruntálský gólman neudržel a dobíhající Barvík zajistil dorážkou domácím důležité tři body, které je drží u špice tabulky.

Slezan Jindřichov - Slavoj Bruntál 2:1 (1:0)

Branky: 43. Dimitrov, 87. Barvík 59. Bršťák. (js)