Tohoto prestižního klání se kromě sedmi výborných týmů zúčastnili také profesionální hasiči z Krnova. Tito borci si nevedli vůbec špatně a bez problémů postoupili ze základní skupiny do semifinále, kde narazili na celek Indiánů. Vyrovnané utkání plné kvalitních útočných akcí vyústilo v penaltový rozstřel. To krnovské hasiče podržel brankář Oldřich Drcmánek mladší. Burda, Květoň, Barčák proměnili své penaltové šance a zajistili celku hasičů postup do finále.

Tam se z druhé skupiny bez problémů probojoval tým SK Lom. Toto družstvo plné bývalých fotbalistů bylo favoritem utkání, ale hasiči se silnějšího soupeře nezalekli a dali do utkání všechno. Srdce a útočný styl hry znamenal pro hasiče jasnou herní převahu, která znamenala čtyřgólovou nadílku do branky SK Lom.

„Neměli jsme co ztratit a dali jsme do utkání všechno. Soupeř byl kvalitní, ale díky čisté hře bez chyb a výborné fyzické přípravě jsme zvítězili. Klukům za jejich výkon děkuji. Fotbalový turnaj je výborným doplňkem naší fyzické připravenosti,“ řekl Dalibor Barčák, kapitán týmu krnovských hasičů. Nyní hasiče čeká příprava na další turnaje, na nichž budou pro soupeře postrachem.