Sobotní turnaj mohl proběhnout díky spolupráci Města Albrechtice, místního fotbalového klubu a také spolku Fotbalový Anděl. O pohár hrály týmy FK Město Albrechtice, FK Krnov, TJ Krásné Loučky, SO Bruntál, Jesenicko, Řetězárna Česká Ves a TJ Dynamo Javorník. V jedné velké základní skupině se hrálo systémem každý s každým a poté následovaly zápasy o umístění. Ty nejlépe vyzněly pro Řetězárnu Česká Ves, která si z Albrechtic odvezla vítězství. Na pomyslných stupních vítězů ji doplnily ještě výběry Krásných Louček a Jesenicka.

Tenisté Bruntálu měli úspěchy
Tři medaile pro tenisty Bruntálu z Mistrovství ČR

„Velký díky patří rozhodčímu Ivanovi Poláchovi a také mým spoluorganizátorům, kterými byli Martin Lhotka a Daniel Kmínek. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na vedení FK Město Albrechtice za ochotu a pomoc při spolupráci. Další mládežnické turnaje plánujeme na zimu v hale. Věříme, že se dětem i trenérům turnaj líbil a budeme dělat všechno pro to, aby to příště bylo ještě lepší,“ uvedl jeden z organizátorů turnaje a zároveň ředitel Fotbalového Anděla Jan Holouš.

Celkové pořadí turnaje: 1. Řetězárna Česká Ves, 2. TJ Krásné Loučky, 3. Jesenicko, 4. TJ Dynamo Javorník, 5. SO Bruntál, 6. FK Krnov, 7. FK Město Albrechtice. Nejlepší hráč: Šimon Šifra (Krásné Loučky). Nejlepší střelec: Patrik Turza (Jesenicko). Nejlepší brankář: Nikolas Hlavatý (Krásné Loučky).