Ještě do pátku 12. září se školy mohou přihlašovat na webových stránkách turnaje www.skolskypohar.cz.

Hraje se o krásné ceny

Podobu hlavní výhry pro vítěze celého turnaje organizátoři zatím tají. Ale připomeňme, že v letech minulých školy bojovaly o zájezd do olympijského Londýna, o výlet na fotbalové EURO či o exkluzivní tréninkové kempy v Turíně a v Římě.

Ambasador Jan Koller

I letos tak může všechny přihlášené hráče a hráčky motivovat ke sportovním výkonům hodnotná odměna. Jaká? To se teprve uvidí, ale už nyní se mohou mladí fotbalisté a fotbalistky těšit na setkání s Janem Kollerem, ambasadorem projektu, na mezinárodní Superfinále na Slovensku, na bohatý doprovodný program a v neposlední řadě na spoustu nezapomenutelných zážitků!

Nebojte se silné konkurence a zapojte se do jednoho z největších sportovních projektů svého druhu u nás a na Slovensku. Nevadí, že nepatříte mezi horké kandidáty na trofej. Letos čeká výhra opravdu na každého! Organizátoři budou odměňovat nejen absolutní vítěze, ale i šampiony regionálních a krajských kol! Navíc dárek v podobě originálního sportovního náramku od Honzy Kollera čeká na každého hráče či hráčku, kteří se turnaje účastní, byť jen v takzvaném školním kole. Více informací, včetně přihlašovacího formuláře, naleznete na stránkách www.skolskypohar.cz. Další informace a fotografie pak na Facebooku www.facebook.com/SkolskyPohar.

Dejte dohromady fotbalovou jedenáctku a přihlaste se do turnaje Coca-Cola Cup 2014. Uzávěrka přihlášek je už tento pátek.

O turnaji Coca-Cola Cup

Coca-Cola Cup je celorepublikový fotbalový turnaj s dlouholetou tradicí určený pro žáky a žákyně druhého stupně základních škol a gymnázií s osmiletým vzdělávacím programem.

Týmy se utkávají nejprve v kvalifikačním místním předkole, odkud mohou postupovat do prvního obvodního, druhého okresního až do třetího krajského kola. Semifinálový turnaj pak určí účastníky ČESKO SLOVENSKÉHO SUPERFINÁLE, kde se mezi sebou utká osm nejlepších týmů obou turnajů.

Všechny zápasy chlapeckého i dívčího turnaje se hrají podle oficiálních Pravidel fotbalu FIFA, Soutěžního řádu a ostatních platných předpisů FAČR, pokud nejsou upraveny jinak s ohledem na zvláštnosti těchto školských sportovních soutěží. Od druhého kola řídí zápasy delegovaní profesionální rozhodčí.

Cílem projektu organizovaného společností Coca-Cola je umožnit mládeži smysluplně trávit volný čas a dbát na vyvážený životní styl.(hub)