Naše soutěž fotbalových znalců vstoupí o nastávajícím víkendu do prvního kola a bude oč hrát. Kromě kartonu piv za vítězství v jednotlivých kolech budou soutěžící hrát o velmi hodnotné ceny, které budou uděleny za umístění v celkovém pořadí po skončení podzimní Tip ligy.

Vítěz obdrží barevný televizor v hodnotě deset tisíc korun od fi rmy D-SPORT. Druhý v pořadí získá pobytový víkend na dvě noci pro dvě osoby se snídaní v RC Sepetná v Ostravici v hodnotě 3400 korun. Poukaz bude platný do 22. prosince letošního roku. Třetí příčka bude ohodnocena poukazem na základní kurz pro řidiče v Centru bezpečné jízdy Libros Ostrava v hodnotě tisíc korun. Fotbalový dres FC Baníku Ostrava získá čtvrtý v pořadí podzimní Tip ligy a fotbalový míč Adidas dostane celkově pátý hráč podzimní Tip ligy. Soutěžící tak mají oč hrát.

V prvním kole soutěže tipujeme na zápasy I.A třídy, I.B třídy, okresního přeboru a třetí třídy. V utkání I.A třídy přivítá Jiskra Rýmařov celek Suchých Lazců. Rýmařovští budou chtít navázat na úvodní vítězství ve Štitině a potvrdit své postupové ambice. Jiskra je tak favoritem zápasu.

V utkání I.B třídy hostí staronový účastník I.B třídy z Jindřichova na svém hřišti tým Otic a půjde za vítězstvím.

Kompletní sedmičku utkání okresního přeboru začne duel Osoblahy a Břidličné. Domácí Slezan se bude snažit navázat na dobrou minulou sezonu a zvítězit. Bez šance ale nejsou ani hosté, a tak zápas vyloženého favorita nemá. Rezerva Slavoje Bruntál přivítá na svém hřišti ve Starém Městě celek Staré Vsi a bude se snažit napravit dojem z prvního nevydařeného utkání ve Vrbně. Zajímavé derby utkání bez favorita se odehraje v Nových Heřminovech, kam přijedou fotbalisté Vrbna pod Pradědem.

Další šlágr kola se odehraje v Horním Benešově, kde se představí Světlá Hora. Domácí budou prokazovat postupové ambice a Světlá Hora se bude snažit neprohrát ani ve druhém letošním zápase. Loňský účastník I.B třídy z Dolní Moravice bude hostit Malou Morávku a bude v zápase favoritem. Bojovné Slezské Rudoltice přivítají ve vlastním prostředí celek Brantic a budou se snažit odstartovat sezonu v domácím prostředí vítězstvím.

V posledním utkání okresního přeboru hostí Karlovice nováčka soutěže, Vysokou. Favoritem jsou domácí, ale bojovný celek Vysoké není bez naděje na úspěch. V posledním utkání prvního kola podzimní Tip ligy čtenářů Deníku zajíždí Široká Niva na hřiště Zátoru. Oba týmy budou chtít uspět, ale více nadějí se dává domácímu Zátoru. Zápasy na první kolo naší čtenářské soutěže fotbalových odborníků jsou zadány. Přejeme všem dobrý start do podzimní Tip ligy. Včas odevzdejte na sběrná místa kompletně vyplněné kupony se všemi údaji.

Sběrná místa

REDAKCE TÝDENÍKU BRUNTÁLSKÝ REGION, Zámecké náměstí 5, Bruntál
TIPSPORT BAR, Zámecké náměstí 5, Bruntál
PIVNICE U KOUBY, U Rybníka 4, Bruntál
RESTAURACE GÓL, Krejčího 440, Vrbno pod Pradědem (v areálu fotbalového stadionu TJ)
PENSION BUC, Světlá Hora 361 (u silnice na trase Bruntál - Vrbno pod Pradědem)
REDAKCE TÝDENÍKU REGION – KRNOVSKÉ NOVINY, Horova 1, Krnov
MĚSTSKÁ PIVNICE, Hlavní náměstí č. 4, Krnov
BAR PREZIDENT, Revoluční ulice 74, Krnov
SPORT BAR, Albrechtická 36, Krnov
PIVNICE KOTELNA, Opavská 1116, Krnov
RESTAURACE GÓL, Osoblažská 1, Město Albrechtice
RESTAURACE HUBERT, Třemešná 12

(uzávěrka v pátek v 11 hodin!)

Kupón najdete v úterním Regionu!