Fotbalisté Jiskry Rýmařov sehráli další divizní utkání. Tentokrát se bojovalo na vodou nasáklém hřišti Dolního Benešova. Po urputném boji však Rýmařov, jež byl stále povzbuzen středeční výhrou nad Mikulovicemi, doslova převálcoval domácí hráče na plné čáře a mohl se tak radovat z krásného výsledku 3:0.

Rýmařovští fotbalisté bojovali od začátku prvního poločasu na hřišti Dolního Benešova v naději o záchranu soutěže s velkou vervou a nasazením. Hosté si vypracovali na hrací ploše od úvodních minut zápasu herní převahu a po vydařených kombinačních akcích se dostávali do dobrých střeleckých příležitostí.

Domácí tým se snažil na hru rýmařovských odpovědět, ale v první půli tahal za horší konec. Na hrací ploše se hrál oboustranně bojovný fotbal poměrně dobré úrovně. Diváci však viděli více nebezpečných situací před domácím gólmanem, který odolával bez újmy až do závěru prvních pětačtyřiceti minut.
Dvě minuty před přestávkou vyšla Jiskře útočná akce a Šupák konečně vstřelil důležitý vedoucí gól hostů, na který Dolní Benešov nedokázal do poločasu ničím zareagovat.

Od úvodu druhé půle fotbalisté Dolního Benešova viditelně přidali a začali přebírat iniciativu. Hosté hráli ale velice pozorně v obraně a dobrou, zodpovědnou hrou vzdorovali snaze domácích hráčů po vyrovnání. Dolní Benešov se tlačil do útoku a Jiskra spoléhala na rychlé protiútoky do otevřené obrany. V šestapadesáté minutě přišel jeden z nich a Jahoda přidal druhou branku hostů. Domácí fotbalisté se nechtěli s vývojem zápasu smířit a stále více se tlačili na polovinu Rýmařova.

Ani pokutový kop jim body nepřinesl

Hostující obrana se snažila nepouštět Dolnobenešovské hráče do šancí, ale na začátku poslední čtvrthodiny zahrála ve vlastním pokutovém území nedovoleně. Domácí hráči dostali příležitost zahrát pokutový kop. Ten však zlikvidoval gólman Rýmařova Hampel a hosté kráčeli za dalším vítězstvím. V osmasedmdesáté minutě musel předčasně do sprchy po druhé žluté kartě Spáčil a hosté dohrávalim, stejně jako středeční zápas s Mikulovicemi, o deseti.

To jim ale na chuti po výhře nic neubralo a naplno využívali otevřené obrany domácích. Ve dvaaosmdesáté minutě vstřelil třetí branku Jiskry Večeřa a domácí byli na kolenou. Jiskra dohrávala utkání velice dobře a v nastaveném čase mohl zasadit Dolnímu Benešovu čtvrtý úder střídající Macrineanu, míč však poslal vedle brány domácího gólmana. Po závěrečném hvizdu rozhodčího si Rýmařov odvezl z Dolního Benešova další zasloužené vítězství a o další potřebné body do divizní tabulky bude bojovat v neděli na svém hřišti s Valašským Meziříčím.

Branky: 43. Šupák, 56. Jahoda, 82. Večeřa, sestava: Hampel, Hapka, Radim Přecechtěl, Jiřičný, Vicenec, Jahoda, Ondruška (77. Kocúr), Spáčil, Martinka, Šupák (82. Macrineanu), Večeřa, trenér: Milan Duhan.