Výběr Albrechtic v Praze reprezentovalo dvacet dětí pod dohledem tří trenérů. Během návštěvy Prahy stihli hráči také například přátelské utkání A týmu žen proti Březiněvsi. Největší zážitek mladíci měli z prohlídky muzea a stadionu Slavie, kde také byli ubytovaní, potkali se i se zápasníkem Karlosem Vémolou.

Horní Benešov vyhrál v Českém Těšíně.
Horní Benešov zkrotil těšínské Vlky

V utkání se Slavistkami se v Albrechtických dresech se postupně prosadili Křištof, Dlouhý, Barkoci, Živčák a Vyležík. „Do utkání jsme vstoupili celkem svižně, ale hned od začátku jsme věděli, že proti skvělým holkám Slavie to nebude žádná procházka růžovou zahradou. Technicky i fyzicky výborně připravené holky nedaly klukům metr volného prostoru, a když už nějaký souboj prohrály, tak umělý výborně takticky zastavit hru,“ podotkl kouč starších žáků Města Albrechtice Jan Holouš. „První poločas byl z mého pohledu vyrovnaný, ve druhém se projevilo, že kvůli velké nemocnosti zatím tréninky neprobíháji u některých optimálně. Soupeřky si vytvořily pohodlný náskok, který už se v závěru podařilo jen zmenšit. Po zápasu v Opavě je to ale další kvalitní soupeř, který kluky prověřil,“ pochvaluje si mladý trenér.

Ve zbytku přípravy ještě mládežníky čeká Baník Ostrava, Krnov a MFK Bruntál. „Všechno jsou velmi kvalitní soupeři, kteří jsou v našem okolí jedni z nejlepších, na konfrontaci s nimi se těšíme, protože s nimi vždy hrajeme pěkný fotbal,“ řekl Holouš závěrem.

Město Albrechtice U14 v Praze reprezentovali: Mužík, Hula, Kristof, Baron, Vyležík, Kvasnica, Krejčířik, Dlouhý, Vašenda, Živčák, Diviš, Šporik, Barkoci, Zlámal, Dunča, Fusková, Ondrák, Žídek, Velička, Poslt.