Soupeře měli malí fotbalisté Bruntálu v sestavě Matlák, Hanus, Raab, Blatný, Šuta, Bryndáč, Višňa, Horna, Tobolák, Černohorský, Cmiel, Pešat a Mihovský v týmech SFC Opava A, SK Hranice a SFC Opava B.

V prvním utkání nastoupili hráči SO Bruntál proti opavskému A-týmu a sehráli s ním dobré utkání. Zkušenější soupeř ale nakonec prokázal své kvality a vyhrál 8:4. Branky bruntálského týmu vstřelili Raab, Blatný, Černohorský a Tobolák.

Ve druhém zápase trianglu se střetly naděje SO Bruntál s B-týmem Opavy. Oboustranně vyrovnané a pěkné utkání bohaté na góly skončilo vítězstvím bruntálského kolektivu v poměru 8:6 po dvou brankách Raaba, dále Hanuse, Višni, Bryndáče, Matláka, Horny a Šuty.

V posledním duelu opavského klání změřily bruntálské fotbalové naděje síly s týmem SK Hranice. Hráči SO Bruntál byli od začátku lepším týmem a postupně se dostali do vedení až na 7:1. Hranice pak v závěru alespoň korigovaly na konečných 7:3. O branky se podělil dvakrát Blatný, Matlák, Tobolák, Višňa, Černohorský a Šuta.

Po skončení fotbalového trianglu doprovodili mladí fotbalisté Slavoje Olympie Bruntál na hlavním opavském stadionu fotbalisty Slezského FC Opava a Znojma k druholigovému zápasu.

„Spojili jsme přípravu se zážitkem pro kluky, kteří okusili atmosféru druhé ligy a mohli zhlédnout utkání jednoho z aspirantů na postup, Znojma a domácí Opavy. Jinak sportovní část určitě splnila účel. Kluci mohli měřit síly s kvalitními, stejně starými soupeři," uvedl k akci trenér bruntálské přípravky Jiří Stanovský.