Celkem se, na pozvání pořádajícího MFK Frýdek-Místek, zúčastnilo 8 kvalitních týmů. Hrálo se v tělocvičně 6. ZŠ Frýdek-Místek ve dvou základních skupinách systémem každý s každým se čtyřmi hráči v poli a brankářem, na jedenkrát dvacet minut. První dva týmy z každé skupiny postoupily do semifinále, a tak vznikly další dvě skupiny o 1. až 4. místo a o 5. až 8.místo.

Hráči Krnova měli zprvu trochu problém se sehrát v čtyřčlenné sestavě v poli, ale opět předvedli skvělé výkony, a kvalitním týmům z fotbalových škol byli rovnocenným soupeřem. V základní skupině se jich držela trochu smůla, odnášeli si z ní jednu výhru a dvě prohry a umístili se na prvním nepostupovém místě, bojovali proto o umístění na 5. až 8. místě.

Do této skupiny si přinesli výsledek z utkání s FC Vítkovice 1919, se kterým vyhráli 2:1, další zápas s Třincem vyhráli 4:1 a tak jim pro získání celkového 5. místa na turnaji stačila v souboji s Opavou remíza. Tento zápas byl napínavý do poslední chvíle a skončil nerozhodně 4:4. Krnovské fotbalové naděje si tak vybojovali výbornou pátou příčku.

Nejlepším hráčem FK Krnov byl oceněn Robin Vojtěšek, nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Šimon Byrtus z FC Baník Ostrava, nejlepším střelcem Vojtěch Wojatschek z domácího celku MFK Frýdek-Místek, nejlepším brankářem se stal Erik Martaus z FC Vítkovice 1919.

Krnovští fotbalisté vzorně reprezentovali FK Krnov i město Krnov nejen svými sportovními výkony a férovou hrou, ale i slušným chováním a vystupováním. Je třeba zmínit také obrovskou podporu rodičů mladíků z Krnova, kteří po celý turnaj neúnavně povzbuzovali a hnali fotbalisty dopředu.