Arsenal Cupu 2013 se, v kategorii 2002 a mladší, zúčastnilo osm kvalitních týmů a hrálo se s pěti hráči v poli a brankářem na jedenkrát patnáct minut, systémem každý s každým. Účastníci turnaje: FK Krnov, ARITMA PRAHA, Raven Povážská Bystrica, PFK Piešťany, FC Vsetín, TJ Valašské Meziříčí, FK Nový Jičín, MFK Nová Dubnica. Hráči Krnova se na tomto turnaji prezentovali kombinačním fotbalem s velkou dávkou bojovnosti. V průběhu turnaje získali pět výher, jednu prohru a jednu remízu, což v bodovém hodnocení v součtu znamenalo 16 bodů a stříbrnou medaili.

Remíza s týmem Piešťan znamenala ztrátu dvou bodů na vedoucí mužstvo Valašského Meziříčí, které ale Krnováci porazili 4:3. Krnovští mladíci opět předvedli, že je fotbal opravdu baví. S týmem odcestoval i exbaníkovský a explzeňský fotbalista David Bystroň, který krnovský celek velmi podporoval. V průběhu celého nedělního turnaje krnovští vzorně reprezentovali FK Krnov a Město Krnov, nejen svými sportovními výkony a férovou hrou, ale i slušným chováním a vystupováním.

Na závěr vyhlašovali pořadatelé i individuální ceny. Ocenění nejlepšího brankáře těsně o jeden gól uniklo krnovskému „Šmajchlovi" Vojtovi Šírovi, cenu tak získal Matúš Moravčík z PFK Piešťany, kterému do brány proniklo jen sedm míčů.

Výsledky Krnova:
MFK Nová Dubnica - FK Krnov 0:1
FK Nový Jičín - FK Krnov 1:3
TJ Valašské Meziříčí - FK Krnov 3:4
FK Krnov - FC Vsetín 0:3
FK Krnov - Aritma Praha 6:0
FK Krnov - Raven Povážská Bystrica 4:0
FK Krnov - PFK Piešťany 1:1

Konečné pořadí:
1. TJ Valašské Meziříčí 18
2. FK Krnov 16
3. PFK Piešťany 14
4 FC Vsetín 13
5. FK Nový Jičín 7
6. Povážská Bystrica 5
7. Aritma Praha 4
8. MFK Nová Dubnica 2

FK Krnov: Vojtěch Šír - Filip Zouhar, Kryštof Horáček, Zdeněk Říha, Ondřej Psotka, Robin Vojtěšek, Tomáš Kolbasa, Petr Hrdlička, Daniel Michálek

-šír-