Střetnutí bylo od počátku dost neurovnané, na obou protivnících byla znát zimní pauza. Přece jen více příležitostí ke skórování si vytvořili hostující mladíci. A také se po půlhodině hry dostali do vedení, když využili špatné rozehrávky domácího mužstva a po rychlé kombinaci pohodlně doklepli míč do prázdné branky.

Krnováci byli v prvním poločase nebezpeční po rohových kopech, ale branku se jim vstřelit nepovedlo.

Dění po přestávce bylo o poznání zajímavější. V pětapadesáté minutě se Uničovským podařil další rychlý brejk a odskočili domácím na rozdíl dvou branek. Krnovský celek to ale nezlomilo, jeho hráči se stále snažili o zvrat. Dlouho se to nedařilo. Až přišla sedmdesátá devátá minuta a prosadil se Mohyla. O šest minut později přišlo vyrovnání. Po rohovém kopu se trefil hlavou Rolný a bylo to 2:2.

Radost ale netrvala dlouho. Přišlo veliké zaváhání domácích a Uničov hned po minutě vstřelil třetí branku. Krnov se ještě snažil vyrovnat, ale v nastaveném čase padl čtvrtý gól do sítě domácích. Hosté využili riskantní hry Krnova a došli si pro faul v šestnáctce. Pokutový kop uničovský hráč proměnil.

„Je to pro nás ztráta. Měli jsme na to, abychom utkání vyhráli. Bohužel nás soupeř přehrál jednoduchostí. Dělali jsme hodně chyb hlavně na polovině hřiště a z toho měl Uničov nebezpečné a rychlé brejky. Po vyrovnání jsem věřil v obrat. Ale tato naděje bohužel po hrubé chybě brzo vyhasla," hodnotil střetnutí krnovský trenér Martin Lhotka.

FK Krnov - SK Uničov 2:4 (0:1)
Branky Krnova: 80. Mohyla, 84. Rolný
FK Krnov: Zezula - Čevela, Ostrák, Mohyla, Turek - Tilkeridis, Havlíček, Hendrych, Juřina - Mohyla, Hrubý, střídali: Blažek, Zeman, Zacpal, Nevřela. Trenér: Martin Lhotka