A začali hodně špatně. „Dvě střely na branku a dva góly," kroutil hlavou krnovský trenér Martin Lhotka nad tím, že domácí už ve dvacáté minutě prohrávali 0:2. „Nebyli jsme schopní vůbec nic vytvořit, pořád jsme se na hřišti hledali, výkon byl strašný," zlobil se Lhotka.

Po přestávce, kdy přišlo v kabině Krnova mytí hlav, vyběhli domácí o mnoho aktivněji. „Konečně jsme byli schopní vytvořit si tlak a Orlová měla problémy," povídal trenér Krnova.

Hosté Krnovu sami pomohli vrátit se do zápasu, když si v devětačtyřicáté minutě vstřelili vlastní gól. A v sedmdesáté třetí minutě už bylo vyrovnáno, to se trefil agilní Chrobák. „To už jsem si myslel, že by to mohlo být dobré. Dostali jsme se zpátky do zápasu a do konce zbývalo ještě dost času, abychom utkání ještě vyhráli," říkal optimisticky Martin Lhotka, jenže hned dodal: „Bohužel to dopadlo jinak."

Pět minut před koncem zahrávala Orlová rohový kop, na něj si naskočil Brevčinský a hosté opět vedli. „Nechápu to. Máme dost vysoké beky na to, aby si to pohlídali. A nejmenší hráč na hřišti nám dá gól hlavou," krčil rameny kouč.

Krnováky postihla ještě další rána, zranil se gólman Nevřela a místo něj musel do branky Hejtmánek, tedy hráč z pole. A ten taky inkasoval i čtvrtý gól. V poslední minutě si vyběhl pro míč, křikl si, ale jeho vlastní obránce si jej nevšiml a hlavou ho přehodil.

„Máme veliké problémy s obranou. Mladší hráči, kteří k nám přišli, sice už v mladším dorostu hráli spolu, ale teď to nějak nefunguje. Musíme si to vyříkat," hodnotil Martin Lhotka a pokračoval: „Máme na míči málo klidu. Doufám, že se kluci zvetí," O víkendu zajíždějí krnovští mladíci do Vsetína. „To bude těžký soupeř. Ještě neprohráli a navíc nad Přerovem, který nám dal sedmičku, vyhráli 5:2," uzavřel Lhotka.

Divize starší dorost
Krnov - Orlová-Lutyně 2:4
(0:2)
Branky: 49. vlastní, 73. Chrobák - 4. Brevčinský, 20. Pulicar, 85. Brevčinský, 92. vlastní
Krnov: Nevřela (86. Hejtmánek) - Pohludka, Rolný, Konior, Zeman (78. Moša) - Chrobák, Szotkovski (46. Rožanski), Žatka, Hrabovský, Zetek (68. Zapletal) - Hrubý. Trenér: Martin Lhotka

Divize mladší dorost
Krnov - Orlová-Lutyně 11:2 (6:0)
Branky: 5., 19. a 55. Rys, 11., 24. a 49. Mitura, 54. a 59. Gajciar, 3. Tümmler, 17. Tichavský, 64. Tomášek - 77. Koník, 37. Fojtík
Krnov: Camfrla - Blaschke, Klement, Zavadil, Tümmler - Biskup (66. Luxa), Rys, Tichavský (50. Tomášek), Pavelek (66. Hamrle) - Grajciar (77. Spurný), Mitura. Trenér: Marcel Spurný