Staré Město prohrálo před domácími diváky

Staré Město - Pětašedesát minut hrálo Staré Město vyrovnanou partii s Pustou Polomí. Nakonec favorizovaní hosté vyhráli tříbrankovým rozdílem. Rozhodujícím momentem bylo vyloučení domácího gólmana Beleje, jenž ostře fauloval soupeřova hráče před hranicí staroměstské šestnáctky. V příštím zápase se svěřenci trenéra Zabloudila utkají s Lískovcem.

26.5.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

SK Staré Město – Pustá Polom 1:4 (0:1)

Domácí fotbalisté již mají definitivní jistotu záchrany, ale i přesto chtějí, zejména před svými příznivci, hrát dobrý fotbal. V sobotním odpoledni přivítali soupeře z nejsilnějších, Pustou Polom. Hosté od úvodních minut potvrzovali roli favorita a především v útočné fázi byli nebezpečnější. Staroměstští ale rovněž nehráli špatně a byli Polomi v prvním poločase zcela vyrovnaným soupeřem.

Domácí se snažili hrát kombinační fotbal a ten jim v úvodu přinesl i dvě brankové příležitosti. Ani jednu však domácí celek nevyužil ke vstřelení vedoucího gólu, a tak se dostali do přestávky ke slovu hosté. Po jednom z protiútoků vstřelila Pustá Polom jediný gól první půle. Do druhého poločasu nastoupili domácí fotbalisté bojovně a útočně naladěni. Hosté drželi nejtěsnější vedení a Staré Město chtělo vyrovnat. Před brankou hostů bylo rušno, ale skóre se neměnilo.

V 65. minutě naopak založila Pustá Polom znovu rychlý brejk, z něj se dostal za obranu domácích jeden z hráčů, který postupoval sám na brankáře Starého Města – Beleje. Domácí gólman vyběhl a před pokutovým územím mu nezbylo nic jiného, něž hráče Pusté Polomi zastavit jen za cenu faulu. Belej putoval předčasně pod sprchy a hosté těžili z výhody trestného kopu. Jejich exekutor nezaváhal a hosté rázem vedli rozdílem dvou branek. Fotbalisté Starého Města ale i s deseti hráči dále bojovali a do utkání je vrátil snížením na rozdíl jediné branky Pánek.

V závěrečných minutách zápasu domácí vysunuli obranu a hosté těžili z protiútoku. Po další brejkové situaci zvýšili z ofsajdové pozice na 3:1. Domácí hráli o výsledek až do posledních minut. Ofenzivní pojetí se ale minulo s účinkem a naopak v samém závěru znovu do otevřené obrany inkasovali čtvrtou branku, která stanovila konečný výsledek na 4:1 ve prospěch Pusté Polomi.

Branka: Pánek. Staré Město: Belej (65. ČK, Kouřil), Kopec, Herman, Parol, Pánek, Odstrčil (65. Kouřil), Dan Hanák, Zabloudil (30. Michna), Tomáš Urban (68. Hanus), Píca, Domiter.

Autor: Jiří Stanovský

26.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč

Úředníci cestovních kanceláří a agentur Referent cestovní agentury. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Bruntál, Ruská 11, aktivní znalost Aj, komunikativnost, flexibilita, ŘP sk. B, práce na PC / Outlook, internet /, praxe v oboru výhodou, bonusy, pracovní cesty do zahraničí, hlásit se na e - mail : info@dajas-travel.cz, Z : 27.6.2018. Pracoviště: Dagmar janíčková - pracoviště, Ruská, č.p. 1632, 792 01 Bruntál 1. Informace: Dagmar Janíčková, .

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 18 000 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní Ostraha prodejny. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: místo výkonu práce : Kaufland Bruntál, Tř. Práce 1960/1, Příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, spolehlivost, dochvilnost., Doporučenky nemůžeme potvrzovat do 3 dnů, jelikož jezdíme po celé republice., Hlásit se na telefon 775 872 835 od pondělí do pátku od 9:00 do 15:00, Z : 2.7.2018. Pracoviště: Pharm invest s.r.o. - pracoviště kaufland bruntál, tř. Práce, č.p. 1960, 792 01 Bruntál 1. Informace: Iveta Škubalová, +420 775 872 835.

Výroba - Výroba Strojírenští technici technologové, 22 000 Kč

Strojírenští technici technologové, normovači Referent oddělení technické přípravy výroby - normovač. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1, Referent oddělení technické přípravy výroby - normovač, , Krnovské opravny a strojírny s.r.o., stabilní společnost působící na českém a zahraničních trzích, vypisuje výběrové řízení na pozici referent oddělení technické přípravy výroby - normovač., , Hlavní výrobní program společnosti:, , " výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel, " výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají, " strojírenská výroba, , , Profil uchazeče:, , " VŠ, SŠ vzdělání - strojní, ekonomie strojírenství, " praxe na pozici normovače výrobní strojírenské firmy výhodou , " znalost metod normování práce výhodou , " perfektní znalost čtení výkresové dokumentace, " NJ, příp. AJ na komunikativní úrovni výhodou, " znalost práce s PC, MS Office, " komunikativní a koordinační dovednosti, " občanská a trestní bezúhonnost, " fyzická a duševní způsobilost pro řízení motorových vozidel (ŘP sk. B), " zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, , Od uchazeče se očekává:, , " normování výrobních procesů zejména svařování svařenců a montáže kolejových vozidel, " analýza stávajících procesů a aktivní podílení se na aplikaci nových , " spolupráce s technology na plynulém chodu výrobního procesu a jeho optimalizace, " neustále zlepšování chodu výroby , " výpočty časů jednotlivých zakázek, " zpracovávání podkladů poptávkových řízení, vč. veřejných zakázek, " dobré schopnosti operativního řešení výrobních problémů, " práce v informačním systému řízení zakázek, " základní znalosti procesů štíhlé výroby, , , Nabízíme:, , " plný pracovní úvazek, " zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivní společnosti, " odpovídající finanční ohodnocení (22 000-30 000) + benefity, , Jiné sdělení:, , Žádosti o zařazení do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte na e-mail: valcisova@kos.cz do 31.8. 2018., Místo výkonu práce: Krnov, Internetové stránky společnosti: www.kos.cz, , Z : 11.7.2018. Pracoviště: Krnovské opravny a strojírny s.r.o., Stará Ježnická, č.p. 1556, 794 01 Krnov 1. Informace: Šárka Valčišová, +420 554 605 409.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidič TATRA 815 ve stavební výrobě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : okres Bruntál + Moravskoslezský kraj, Požadavky: , min. střední vzdělání s výuč. listem, řp. sk. C, CE vč. profesního osvědčení , platné dopravně psychologické vyšetření, praxe v řízení nákladních vozidel alespoň 1 rok, strojnický průkaz a obsluha mechanizace výhodou, časová flexibilita, spolehlivost, Nabízíme:, mzda 35 - 45 tis., zaměstnanecké benefity, , Hlásit se na e - mail david.vrla@lesostav.cz nebo na telefon 725 196 606 /od 8.00 hod. do 15.00 hod./ , Z : 25.6.2018. Pracoviště: Lesostav s.r.o., Jesenická, č.p. 1757, 792 01 Bruntál 1. Informace: David Vrla, +420 725 196 606.

Rekreanti si stěžují i na malé hrníčky, mouchy a osamělost

Kryštof Kemp 2018 na Hukvaldech, 14. července 2018 v Hukvaldech.
54

Kryštof kraloval na Hukvaldech

Obvazovali zraněné sousedy

Hraničné Petrovice, Domašov nad Bystřicí - Když Zdeněk Mikš uslyšel dutou ránu, myslel si, že mu něco spadlo na střechu. Vyšel před dům na okraji Hraničných Petrovic nedaleko Šternberka a nikde nic. Zhruba 200 metrů na silnici směrem na Šternberk uviděl linkový autobus ve stromě. Řidič sjel z asfaltky a čelně narazil do statného listnáče.

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 13. až 15. července 2018.

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Dokázali to. Dva roky po neúspěšném finále mistrovství Evropy se francouzská parta probila k úspěchu. Tým Didiera Deschampse potvrdil v gólově bohatém finále roli papírového favorita a Chorvatsko porazil 4:2. Jejich výhra se však neobešla bez kontroverzí.

OBRAZEM: Začala demolice Bazalů

Demolice hlavní budovy včetně kryté tribuny a také protější části fotbalového stadionu Bazaly ve Slezské Ostravě o tomto víkendu nabrala na obrátkách.