Turnaj byl určen pro hráče nad pětatřicet let a zúčastnily se ho kromě domácího mužstva, také celky z Břidličné, Otaslavic u Prostějova a rýmařovská Jiskra, která zároveň obhajovala loňské prvenství.

Hráči Jiskry, kteří tvoří také základ B-mužstva, se v prvním utkání střetli s mužstvem z Otaslavic. Rýmařovští se brzo dostali do vedení, ale soupeř dvěma brankami dokázal skóre otočit. Z postupu do finále se ale přesto nakonec radovali fotbalisté Jiskry, kteří v závěru utkání otočili a zvítězili 4:2.

Ve druhém utkání nastoupili domácí borci proti Břidličné. Dolní Moravice šli brzy do vedení 2:0, ale Břidličná utkání otočila a zajistila si vítězstvím 4:3 postup do finále. O 3. místo tak svedly boj Otaslavice a Dolní Moravice. Začátek lépe vyšel hostům z Otaslavic, kteří vedli 1:0.

Domácí však skóre obrátili a své vedení už do konce utkání nepustili. Skončili bronzoví.

Finále mezi Jiskrou Rýmařov a Břidličnou začalo opatrně a obě mužstva se spíše soustředila na obranu. První skulinku v obraně však našli fotbalisté z Břidličné. Rýmařovští veteráni se nevzdali a začali se více tlačit do útoku. Hra se více otevřela a k vidění bylo několik šancí na obou stranách.

V závěru se Jiskře podařilo díky Romanu Šebíkovi vyrovnat a tak utkání dospělo až k pokutovým kopům. V něm se všichni Rýmařovští hráči nemýlili. A jelikož jednu penaltu dokázal bravurně zlikvidivat brankář Jiří Přecechtěl, jeho celek obhájil loňské prvenství.

Na závěr turnaje byl Přecechtěl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje.