V úvodních minutách si oba soupeři vyměnili několik pozdravů v podobě brankových příležitostí. Více ze hry začínali mít domácí hráči. V 18. minutě se důraznější Jakubčovice poprvé prosadily. Dlouhý míč za obranu hostů zakončil Ďurica chytrým lobem přes bezmocného Petra.

Hosté se snažili odpovědět, ale bez gólového efektu. Ve 31. minutě domácí své vedení navýšili. Hostující Kozák ztratil ve středu hřiště míč. Domácí založili rychlý protiútok a po přečíslení se prosadil Molnár. Hosté se chtěli vrátit do utkání a zvýšili iniciativu. Možnosti Mitury a Laláka se ale neujaly.

Dvě minuty před pauzou přišel třetí zářez ze strany domácích. Další rychlý protiútok skončil přetaženým centrem, kde jej ještě zachytil Zagol. Jeho následný zpětný centr našel před brankou dobře postaveného Ďuricu a Jakubčovice vedly 3:0.

Druhou půli začali hráči Krásných Louček velmi aktivně. Hned ve 46. minutě byl po rohu Mitury blízko gólu Košárek. Jeho efektní nůžky ale skončily těsně nad břevnem. Hosté soupeře zatlačili a měli další možnosti. Krásné Loučky otevřely hru a domácí toho využívali.

V 62. přišla další rána pro hosty. Rychlou útočnou akci do otevřené obrany zakončil Zagol, 4:0. I přes nepříznivý vývoj předváděli hosté sympatický, útočný fotbal a snažili se alespoň korigovat. V 76. minutě vyslal krásnou střelu na bránu domácích Kozák, míč ale skončil centimetry těsně nad břevnem.

V 81. minutě chyboval Mitura, který špatnou rozehrávkou poslal na osamoceného Petra domácího Ďuricu, ten ale tentokráte na brankáře hostů nevyzrál. Sedm minut před koncem to už s Krásnými Loučkami vypadalo hodně zle. Centr Pavelky našel volného Ďuricu a ten dokončil hattrick.

Hosté bojovali až do konce a v 85. minutě se konečně dočkali. Pěknou akci prodloužil patou Česlík na Laláka, který nedal brankáři domácích šanci.

„Odvezli jsme si z Jakubčovic vysokou porážku, ale i přes ni nemůžeme klukům až na chyby v obraně moc vyčítat. S kvalitním soupeřem jsme hráli vyrovnaný fotbal a měli spoustu šancí. Jakubčovice nás ale tvrdě trestaly za chyby. Příští týden v Bolaticích se budeme snažit dnešní selhání napravit," uvedl po utkání předseda Krásných Louček Pavel Boček.

Jakubčovice – Krásné Loučky 5:1 (3:0)
Branky: 18., 43. a 82. Ďurica, 31. Molnár, 62. Zagol – 85. Lalák
Krásné Loučky: Petr – Kozák, Choma, Ručka (71. Česlík), Dvořák – Mitura, Košárek (66. Chlopčík), Lalák, Pella – Mamula, Malinovský. Trenér: Libor Dvořák