VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové soutěže skončily, týmům se moc nevedlo

REGION - Letošní ročník fotbalových soutěží 2006/2007 je za námi. Příliš radosti ale našim zástupcům v jednotlivých soutěžích nenaděla.

21.6.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Letošní ročník fotbalových soutěží 2006/2007 je za námi. Příliš radosti ale našim zástupcům v jednotlivých soutěžích nenaděla.
Jednou z výjimek mohou být fotbalisté rýmařovské Jiskry v divizní soutěži. Jiskra šla do právě skončené divizní soutěže z druhého místa a jako nováček si velké cíle nekladla.
Tým trenéra Petra Kostelníka a vedoucího Mikuláše Horýni byl složen poměrně mladě a převážně z vlastních odchovanců a hráčů z okolí, cílem byla záchrana. Rýmařovští měli v úvodu soutěže problémy a potýkali se i se zraněními. To je zařadilo až do zadních pater tabulky a nevypadalo to příliš nadějně. Zlom nastal v závěru podzimní části, kdy se Jiskra rozehrála a sbírala body. V jarní části pokračovali Rýmařovští ve velmi dobrých výkonech a to jim po skončení vyneslo uspokojivé šesté místo.
 
Druhý divizní zástupce Avízo Město Albrechtice letos příliš výrazný nebyl. Albrechtičtí hráli převážně po celý ročník v zadních patrech tabulky. V polovině soutěže nahradil dlouholetého kouče Antonína Muru, který odešel do Mikulovic, Michal Smetana a měl cíl udržení v soutěži. To se Avízu nakonec podařilo, i když konečné třinácté místo těsně nad sestupovou pozicí asi neuspokojuje. Divizní soutěž opouští Baník Albrechtice, Český Těšín a Petrovice. Všichni tři naši zástupci v krajském přeboru museli v závěru soutěže bojovat o udržení soutěže. Nejlépe nakonec dopadlo Staré Město. Staroměstští byli v ozimní části v pohodě a hráli v lepší polovině tabulky. Jaro již ale tak úspěšné nebylo a tým kouče Jana Jedličky klesal v tabulce k sestupovým vodám.
 
Úspěšný staroměstský trenér, který dovedl tým z I. B třídy až do krajského přeboru, nakonec tým opustil, ale jeho bývalí svěřenci si udržení v neuvěřitelně vyrovnané soutěži, ze které sestupují čtyři celky, po domácím vítězství nad Slavojem Bruntál přece jej vybojovali. Konečné desáté místo je tak pro Staré Město určitě přijatelné. Do posledních vteřin posledního utkání soutěže na domácím hřišti se musel obávat o sestup krnovský fotbalový tým. Ten letos příliš nepřesvědčil. V průběhu podzimní části nejprve vystřídal na trenérské lavičce Rostislava Lhoťana Vilém Hrbáč, který ale také na jaře příliš dlouhou na krnovské střídačce nevydržel. Soutěž tak dojížděl Rudolf Klimenko a mladý krnovský tým dokráčel k záchraně hodně šťastně až remízou v posledním zápase na vlastním hřišti proti Havířovu. Krnov nakonec obsadil dvanácté místo stejně jako Albrechtičtí těsně nad sestupovou pozicí před Čeladnou.
 
Do I. A třídy sestupuje po dlouhých letech působení v Moravskoslezské fotbalové lize, divizi a krajském přeboru tým s velkou tradicí, Slavoj Bruntál. Trenér Jan Mlčoch měl poměrně mladý kádr hráčů a opíral se o krnovské posily Sovadinu, Lalaka a Fialu, které na podzim doplňoval gólman Šípek, jenž po podzimu odešel do Zlatých Hor. Na jaře týmu scházel nejen on, ale i futsalový reprezentant Lalak a zraněný Fiala. Bruntálští ztráceli body a nakonec propadli do sestupového pásma, odkud se již nevymotali. Společně se Slavojem, který skončil patnáctý, sestupují Čeladná, Kobeřice a Velké Hoštice. Převážně v zadních patrech tabulky se pohybovali naši zástupci v I. B třídě. Spokojeni mohou být určitě v Krásných Loučkách, kde měli letos kvalitní kádr a trenéři Pavel Otonský a Karel Čožík mohli soutěž absolvovat bez problémů. Krásné Loučky skončily na šestém místě. Hned o místo za Krásnými Loučkami skončili fotbalisté Břidličné. Břidličná měla dvě zcela odlišné poloviny soutěže.
Po podzimní části byli fotbalisté Břidličné beznadějně na posledním místě jen s pěti body. Jaro ale měli svěřenci Stanislava Juráše výborné a získali rovných třicet bodů, které je vynesli až do středu tabulky na sedmé místo. Jindřichovský Slezan hrál dlouho v horní polovině tabulky, ale v průběhu jara si trochu situaci zkomplikoval. Jindřichovští ale včas zabrali a žádné větší problémy se sestupem nepřipustili. Konečné deváté místo může Slezan pro letošek uspokojit.
 
Po loňské velmi dobré sezoně se propadla do spodních pater Chomýž. Týmu trenéra Petra Sojčáka se podle představ nedařilo a v závěru je střídal na lavičce Marián Przybyla. Tým Chomýže nakonec v posledních důležitých zápasech bodoval a nakonec obsadil jedenácté místo. Dvanáctá skončila Světlá Hora. Mužstvo Ivo Bučka hrálo proti minulé sezoně o poznání lépe, ale v závěru se sestupovým bojům nevyhnulo.
Konečné dvanácté místo těsně nad propastí ale na udržení přece jen stačí. Společně s dalším nováčkem I. B třídy, Žimrovicemi, opouští soutěž Úvalno. Úvalenští měli v průběhu soutěže náznaky, ale závěr nezvládli a v příštím roce se vrací do okresního přeboru, kde nahradí postupující Dolní Moravici. Z okresního přeboru sestupují Razová a Malá Morávka, ze třetí třídy postupují béčka Města Albrechtic a Starého Města.
21.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Řemeslné práce - Řemeslné práce Zámečník17 000 Kč

Zámečníci strojů Zámečník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1556/1, Vyučen v oboru, čtení výkresové dokumentace, praxe vítána, Hlásit se na e - mail simicek@kos.cz, valcisova@kos.cz nebo na telefon 554 605 409, 554 605 408 (6:00 - 14:00) nebo osobně na výše uvedené adrese., Z : 21.2.2018. Pracoviště: Krnovské opravny a strojírny s.r.o., Stará Ježnická, č.p. 1556, 794 01 Krnov 1. Informace: Šárka Valčišová, +420 554 605 409.

2444 - Úředníci jinde neuvedení Referent/referentka oboru17 360 Kč

Úředníci jinde neuvedení Referent/referentka oboru hospodářsko správního. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17360 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Městský úřad Břidličná, Požadavky: splnění povinností dle § 6 odst. 4 a předpokladů dle § 4 zákona, č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, Další požadavky:, . požadované vzdělání: vyšší odborné stavebního nebo technického směru nebo středoškolské vzdělání stavebního nebo technického směru ukončené maturitní zkouškou,, . základní orientace v právních předpisech týkajících se pracovního zařazení – zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), zákon č. 134/2016 Sb, o zadávání veřejných zakázek – vše v platném znění,, . dobrá uživatelská znalost práce na PC a internetu,, . samostatnost, odpovědnost, preciznost, důslednost, organizační a koordinační schopnosti, schopnost týmové práce,, . řidičský průkaz skupiny B., Předpokládaný rozsah pracovní činnosti:, . komplexní zabezpečení investičních akcí města, zastupování investora zejména před dotčenými orgány státní správy, zajištění projekční přípravy, kontrolní a administrativní činnost ve vztahu k investičním akcím, . tvorba plánů investic a oprav, správa majetku města,, . příprava výběrových řízení, . administrace dotací, Písemná přihláška zájemce dle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb. musí obsahovat tyto náležitosti:, - jméno, příjmení a titul uchazeče,, - datum a místo narození uchazeče,, - státní příslušnost uchazeče,, - místo trvalého pobytu uchazeče,, - číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,, - datum a podpis uchazeče., K přihlášce přiložte:, - životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a s uvedením odborných znalostí a dovedností týkajících se požadavků tohoto výběrového řízení,, - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,, - ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání., V přihlášce uveďte kontaktní údaje - telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, Místo, adresa a způsob podání přihlášky:, - osobně na podatelně Městského úřadu Břidličná, Nábřežní 452, 793 51 Břidličná nebo poštou s datem odeslání nejpozději do 3. dubna 2018 v obálce označené, „VŘ – neotvírat“., Lhůta pro podání přihlášky: 3. dubna 2018 do 10:00 hodin., Z :21.2.2018. Pracoviště: Město břidličná, Nábřežní, č.p. 452, 793 51 Břidličná. Informace: Jana Paštěková, +420 554 773 543,733 602 140.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství18 000 Kč

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů Traktorista - skladník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Horní Benešov, Jedná se práci ve stavebninách, tj. manipulace s vysokozdvižným vozíkem při vykládce zboží z kamionu a uložení do skladu, nakládka zboží zákazníkovi, doprava zboží k zákazníkovi, skládání zboží z kamionu traktorem s čelním nakladačem na stavbě, nakládka sypkých směsí traktorem a doprava k zákazníkovi., Vedení paletového hospodářství. , Nutná podmínka - ŘP sk. B, T., V případě zájmu zašlete prosím životopis na e - mail : jana@miksik.info, Z : 21.2.2018. Pracoviště: Jiří mikšík - pracoviště, Opavská, č.p. 573, 793 12 Horní Benešov. Informace: Jana Mikšíková, +420 606 705 124.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Tesař24 000 Kč

Tesaři Montážník - tesař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: místo výkonu práce : Rýmařov, Montáž hrubé stavby, dokončení venkovních dřevěných prvků a přílepků stavby, montáž sádrokartonových a sádrovláknitých desek, montáž podlah suchou technikou, lepení dlažeb, pokládka plovoucích podlah, montáž vnitřních dveří, dokončovací práce aj., , Požadujeme - pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, praxi v oboru, dobrý zdravotní stav, způsobilost prací ve výškách, časovou flexibilitu z důvodu práce (montáže) po celé ČR i v zahraničí - pracovní cesty., Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, odměny při životním jubileu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dětskou rekreaci, očkování proti chřipce, osobní ohodnocení aj. , Hlásit se na e - mail : gerhard.tomas@rdrymarov.cz nebo na tel. č. 554 252 129, 602 577 979 / denně vždy od 7.00 do 15.00 hodin /, Z : 1.3.2017. Pracoviště: Rd rýmařov s. r. o., 8. května, č.p. 1191, 795 01 Rýmařov. Informace: Tomáš Gerhard, +420 554 252 129,602 577 979.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Mehmet Ö. před soudem popíral, že by chtěl svého známého zabít.

Vrchní soud zvýšil trest za pokus o vraždu u kebabu

Bruntálské středověké městské brány připomínají informační cedule. Vyobrazení Olomoucké brány se našlo až v muzeu německém Meningenu. Foto:

Do Bruntálu kdysi vedly tři brány

Prověřte své znalosti z matematiky v dnešním testu Deníku

Dostali byste se na střední školu? Zkuste si, jak těžké to mají žáci při přijímacích zkouškách. V dnešním tištěném Deníku najdete druhý z testů, které jsme pro vás připravili. Prověří vaše znalosti matematiky. Příští týden vás pak čeká další test. Kupte si Deník a ověřte znalosti své i znalosti svých dětí. 

AKTUALIZOVÁNO

Krnov to dokázal, bude hrát semifinále

Hokejisté Krnova si zahrají v semifinále Krajské hokejové soutěže. Svěřenci trenéra Pavla Hulvy dokázali vyhrát rozhodující třetí čtvrtfinálový zápas v Porubě. V boji o finále je čeká lídr základní části – Orlová.

Opilý motorista vjel na tramvajový ostrůvek, kde lidé čekali na svůj spoj

Bilance opileckých nehod na silnicích je děsivá. V Moravskoslezském kraji sice ubývá nehod, na kterých se podepsal alkohol, statistika je přesto alarmující. 

Bronzová Samková v Brně a 88letý násilník s paličkou na maso: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 21. února 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT