V sobotu se uskutečnil již v pořadí pátý ročník turnaje za podpory Města Bruntál. Zájem o účast na zápolení byl tak jako každý rok veliký. Turnaje se zúčastnilo šest mužstev, Bruntálští tygři nezisková organizace Fosanima, Labyrint Krnov a Maják Krnov nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, Armáda spásy, Sbor a komunitní centrum, Rajsovci Open House, nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bruntál, 808 z Bruntálu, Pastoráci Pastor Bonus psychoterapeutická komunita.

V průběhu turnaje bylo odehráno celkem patnáct zápasů. V každém z nich bylo na hráčích jednotlivých účastníků vidět velké nasazení a snaha vyhrát. K vidění byly i vydařené fotbalové akce, které doprovázelo fandění přihlížejících.

S celkovými dvanácti body si vítězství odnesl tým Maják Krnov. O jeden bod za nimi na 2. místě s jedenácti body skončil tým 808 z Bruntálu. O celkovém třetím místě rozhodoval až vzájemný zápas mezi týmem Rajsovci a Labyrintem Krnov. Ten vyzněl lépe pro Rajsovce, kteří se umístili na bronzové pozici. Na čtvrté příčce skončil Labyrint Krnov, páté místo si se šesti body odnesli Pastoráci a na šesté pozici se umístil tým Bruntálských tygrů.

Po skončení si všichni zúčastnění odnesli sladké ceny a první tři v pořadí krásné poháry. Pořadatelé děkují všem, kteří se tohoto netradičního turnaje zúčastnili a již nyní zvou všechny na zářijový turnaj.

Celkové pořadí: 1. Maják Krnov 12 bodů, 2. 808 Bruntál 11 bodů, 3. Rajsovci 7 bodů, 4. Labyrint Krnov 7 bodů, 5. Pastoráci 6 bodů, 6. Bruntálští tygři 0 bodů