Domácí hráči nastoupili do zápasu s kvalitním mužstvem Kylešovic řádně nabuzení a s velkým odhodláním po vítězství. Kombinačně a technicky dobře vybavení hosté se snažili i na těžkém terénu a za nepříznivého větrného počasí od úvodních minut o kombinační fotbal. V poli byly Kylešovice lepším týmem, ale bez efektu.

Domácí spoléhali na zajištěnou obranu a jednoduchý přechod na polovinu hostů. Ten také slavil v průběhu zápasu úspěch. Hosty pohledný fotbal dovedl jen před velké vápno Jindřichova, ale střelecké vyjádření jim nepřinášel.

Naopak udeřilo na druhé straně k radosti domácích hráčů a příznivců. Ve 30. minutě se prosadil jindřichovský Adamec a zajistil svému týmu důležité vedení. Kylešovičtí fotbalisté se do přestávky snažili marně o odpověď.

Také druhá polovina zápasu změnu v obraze hry nepřinesla. Hostující tým dále předváděl dobrý výkon, ale ten neměl za daných podmínek úspěch a nahrával bojovně hrajícímu Slezanu. V 70. minutě tak přišla další vydařená akce Jindřichova a druhý gól z kopačky Dimitrova. Hosty ani dvoubrankové manko nesrazilo do kolen a pokračovali v aktivním výkonu. Slezan ale šel za svým cílem a odváděl obětavý výkon.

Kylešovická snaha vyšla naprázdno a tak rozhodnutí přišlo v 80. minutě po gólu Adamce. Hosté hráli až do konce, ale po skončení si odnesli až příliš krutou porážku 0:3. Jinřichovští byli efektivní a po krátké odmlce se vrátili do čela tabulky I. B třídy.

TJ Slezan Jindřichov - Kylešovice 3:0 (1:0)
Branky: 35. a 80. Adamec, 70. Dimitrov
Slezan Jindřichov: Jakub Sklenařík - Jaroslav Sklenařík, Hanslík, Bohačík, Novák - Macek, Boháček (80. Němec), Dimitrov, Kostka - Adamec, Holčák. Trenér: Vludyka