FC Slavoj Bruntál - Čeladná 3:4 (3:2)

Po devadesáti minutách hry, kdy se domácí přízně rozhodčích rozhodně nedočkali, se z vítězství radovali hosté. Domácí fotbalisté Slavoje Bruntál hráli v posledním letošním zápase již jen o umístění. Čeladná v případě porážky Krnova na domácím hřišti od Havířova ještě mohla uvažovat o záchraně a hra podle toho od začátku zápasu vypadala.

Bruntálští se chtěli rozloučit se svými příznivci důstojně a hráli aktivní útočný fotbal. Hosté přijeli vyhrát a některé sporné výroky rozhodčích jim k tomu napomáhaly. Vedoucí branku hostů vstřelil Zouhar z pokutového kopu a naděje Čeladné na udržení žila. Také druhý gól vstřelili hosté z pokutového kopu a autorem byl opět Zouhar. Mladý bruntálský tým se nevzdával a bojoval o výsledek. Hostující fotbalisté byli do přestávky pod velkým tlakem.

Slavoj hrál velmi dobře a vytvářel si příležitosti. Za velkou snahu byli domácí odměněni do přestávky třemi góly v síti hostujícího kolektivu. Hosté po přestávce ještě stále živili naději záchrany a dělali vše pro otočení výsledku. Napomáhaly jim i sporné výroky rozhodčích, které Slavoji zrovna nepřály. Vyrovnání zařídil znovu hostující Zouhar, který završil čistý hattrick. Na hřišti se bojovalo o výsledek a oba týmy chtěly všechny body.

Za vítězstvím vykročili hosté čtvrtým gólem, který vstřelil Indra. Slavoj bojoval až do posledních vteřin zápasu o vyrovnání, ale nedočkal se ho. Utkání skončilo těsným vítězstvím Čeladné. Slavoj Bruntál tak po dlouhých letech působení ve vyšších soutěžích od Moravskoslezské fotbalové ligy až po krajský přebor tentokrát sestupuje s velkou ostudou do I. A třídy. Branky: Zdeněk Orság, Raab, Stefanovský za Slavoj, Zouhar 3, Indra za Čeladnou.