Fotbalisté Slavoje se v tabulce I.A třídy propadají ke dnu, a přestože herně na tom nejsou tak špatně, výsledkově viditelně tápou. O zisk důležitých bodů potřebných pro udržení soutěže se chtěli pokusit v neděli dopoledne na hřišti Mokrých Lazců. V prvních pětačtyřiceti minutách byli hostující hráči lepší a dokázali svého soupeře přehrávat. Slavoj vycházel ze zajištěné obrany a podnikal protiútoky. Domácí se nemohli dostat do tempa a ze Slavojem zaostávali.

Dobrý výkon přinesl hostujícímu kolektivu i zaslouženou vedoucí branku, jejímž autorem byl Bridzik. Domácí fotbalisté v poli přidali, ale hosté je do přestávky k ničemu vážnějšímu nepustili. Jednobrankový náskok mohl naopak navýšit Slavoj, ale dobré příležitostí jeho hráči nevyužili. Od zahájení druhé poloviny zápasu postupně přebírali iniciativu hosté. Slavoj se snažil zodpovědně bránit a podnikat jednoduché protiútoky. Hostům to přineslo i příležitosti, ale bez efektivity.

Domácí celek pokračoval v tlaku na branku soupeře a v polovině druhého poločasu se dočkal vyrovnání. Fotbalisté Slavoje chtěli alespoň bod a pokračovali v bojovném výkonu. Ve druhé půli lepší domácí tým ale druhým gólem otočil výsledek na svou stranu a hosté to měli hodně složité. Zkušený tým Mokrých Lazců zajistil obranu a v závěrečných minutách kontroloval vývoj utkání. Slavoj bojoval až do konce, ale střelecky se neprosadil.

Po porážce 1:2 klesli fotbalisté Slavoje Bruntál už na čtrnácté místo a v boji o udržení soutěže budou pokračovat velmi důležitým zápasem v neděli na vlastním hřišti, kde přivítají Markvartovice.

Mokré Lazce – Slavoj Bruntál 2:1 (0:1)
Branka Slavoje: Bridzik
Sestava Slavoje: Jiří Šulák – Ivo Bačo, Parol, Bridzik, Ondra Bačo – Pánek, Hába, Hoffmann, Píca – Jan Šulák, Macrineanu. Trenér: Jaroslav Zabloudil.