Bohuslavice - Bruntál 1:2

Ještě donedávna nemyslitelný scénář se pomalu stává skutečností. Zabloudilovi svěřenci se konečně vymanili ze sestupových mělčin, a to vůbec poprvé v sezoně. Se sedmi body poskočili na 14. příčku a kráčí za tolik kýženou záchranou.

„Tým se poslední dobou zvedá, myslím, že se záchranou určitě nebude problém,“ řekl bývalý kapitán Daniel Hoffman. I jeho návrat do bruntálské sestavy symbolizoval jistou změnu.

Klíčové podzimní vítězství se ale rodilo těžce, domácí měli v průběhu první půle doslova drtivou převahu. Bohuslavice otevřely skóre zápasu už ve 2. minutě, když Kretek potrestal minelu bruntálského brankáře Sobotky gólem ze standardní situace.

Obrovská změna nastala až s poločasovým střídáním. Nový muž na trávníku, Stefanovský, oživil útočnou hru Slavoje, který zatlačil soupeře do obrany. V 60. minutě se ke slovu dostal hostující hrdina Tomáš Domiter. Hoffmanův centr se snesl přímo na nohu bruntálského kanonýra, který nekompromisní volejí z jedenáctky nedal domácímu Jurasovi šanci.

Bohuslavice se po přestávce prakticky nedostaly k jediné vážnější šanci. Naopak Domiter v 75. minutě rozhodl o druhém letošním vítězství Slavoje. Před vápnem dostal výbornou přihrávku, obešel obránce a bez přípravy vystřelil k tyči.

„S výsledkem panuje určitě spokojenost. Konečně jsme vyhráli, a jsou to zasloužené tři body“ uzavřel Hoffman.

Výsledek.