Oldřišov - Slavoj Bruntál 1:1

Jako by krize, jež zmítá bruntálským fotbalem, dodala hráčům odvahu. Bodovali i přes prořídlou sestavu bez odchozího Píci. I přes ponurou atmosféru v klubu a hrozby vysokých pokut. I přesto, že v minulém týdnu bruntálská generalita odvolala trenéry Jedličku a Stefanovského. Odměnou je teprve čtvrtý podzimní bod.

Hosté vstoupili do nedělního zápasu aktivně a již po deseti minutách vystrašil soupeře Domiter, jehož prudkou střelu bez přípravy vyrazil bránící hráč. Až posléze převzali iniciativu domácí a záhy likvidoval výborný Sobotka nájezd Oldřišova. Po necelé půlhodině hry byl už bruntálský gólman na další smrtící brejk domácích krátký a Šamárek přesným zásahem otevřel skóre. Sobotka ale výrazně podržel hostující mužstvo ve 40. minutě, když po nebezpečné hlavičce senzačně lapil míč.

Poměr sil na hřišti se změnil až v 50. minutě se střídáním Ševčíka. Ten měl chvíli po svém příchodu na kopačkách dvě vyložené šance, když šikovně vystrašil domácího brankáře hlavičkou a posléze střelou k tyči. Soustavný tlak Bruntálu pokračoval v 75. minutě po přímém kopu Pánka, jehož chytrou střelu vyrazil gólman na roh.

Převaha hostujícího mužstva vyvrcholila v 80. minutě. Výbornou kombinaci po křídle načal kapitán Hoffman, přihrál Erbenovi do volného prostoru, ten z pravé strany okamžitě nacentroval do vápna Ševčíkovi, jenž tvrdou ranou bez přípravy vyrovnal. Ještě v závěru se Ševčík málem postaral o senzaci. Jeho takřka gólovou hlavičku ale zlikvidoval pozorný domácí gólman.

Branky: 25. Šamárek – 80. Ševčík. Bruntál: Sobotka, Pánek, Michna, Kopec, Hoffman, Chudý (Ševčík), Bačo, Zdeněk, Erben, Vajďák, Domiter, Mišaráb.