Fotbalisté chtěli v posledním letošním mistrovském utkání v Krásném Poli alespoň vylepšit své bodové konto. Hosté byli od začátku aktivnějším a herně lepším mužstvem. Domácí se příliš neprosazovali, a tak častěji měli míč na svých kopačkách hosté. Slavoj si vytvořil i nadějné brankové příležitosti. Pánek a Píca při nich selhali.

Ve 22. minutě zahrávali hosté rohový kop a místo výhody přišel protiútok domácích, který skončil až gólem v síti bruntálského brankáře Šuláka. Hosté se snažili vyrovnat a do přestávky herně měli navrch. Další možnost na vyrovnání ale propásl Macrineanu a v polovině utkání vedli domácí nejtěsnějším poměrem.

Také druhý poločas se nesl v duchu snahy hostů po vyrovnání. V 50. minutě ale slavojané opět chybovali v obraně a po centru a hlavičce jednoho z domácích hráčů vedlo Krásné Pole rozdílem dvou branek. Slavoj pokračoval v úsilí o zvrácení nepříznivého vývoje utkání. Snížit mohl Garba, ale vysoko přestřelil.

Také další možnost propásl Zabloudil a domácí udržovali nadějný dvoubrankový náskok. Ten posílilo v 75. minutě vyloučení Davida Zabloudila za urážku rozhodčího a Slavoj dohrával v deseti. I v početním oslabení měli hosté více ze hry, ale do závěrečného hvizdu rozhodčího se střelecky neprosadili a z Krásného Pole odjeli s porážkou v poměru 0:2.

Krásné Pole – FC Slavoj Bruntál 2:0 (1:0)
Slavoj Bruntál: Šulák – Pánek, Bršťák, Ondra Bačo, Ivo Bačo – Garba, Klimenko, Stefanovský, Zabloudil (75. ČK) – Macrineanu, Píca, střídali: Kopec, Drbal, Slaný, trenér: Jaroslav Zabloudil