FC Slavoj Bruntál-SM – Frýdlant n. Ostravicí 2:2 (1:1)

Domácí fotbalisté začali v důležitém utkání proti favorizovanému soupeři nebojácně. A mírnou úvodní převahu korunovali po čtvrthodině hry vedoucím gólem. V 15. minutě po dobře zahraném přímém kopu z levé strany a skrumáži před brankou hostí dorážel Ševčík a poslal svůj tým do jednobrankového vedení.

Vyrovnání po rohu

Slavoj se dlouho z náskoku neradoval. Hosté přidali a ve 22. minutě po chybě domácího brankáře vyrovnali po Žáčkově gólu na 1:1. Druhá polovina prvního poločasu patřila hostům, kteří si vytvořili převahu a několik příležitostí. Domácí ale nerozhodný stav do přestávky ubránili a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu.

Druhý poločas utkání zahájili opět lépe fotbalisté Slavoje, na kterých byla znát velká snaha. Vyústění přišlo po rychlé vydařené akci z levé strany útoku. Domiter našel volného Michnu a ten sám proti brankáři hostů nezaváhal – 2:1. Hostující fotbalisté v dalších minutách druhé půle viditelně přidali a hráli na vyrovnání. Podařilo se jim to v 75. minutě, kdy skóroval po rohovém kopu hlavou 2:2 Šigut. Ve zbytku utkání mohla obě družstva strhnout vítězství na svou stranu. Šance, které si vytvořily, ale ani jeden z týmů neproměnil, a tak se po skončení body za remízu 2:2 dělily.

Branky: Ševčík a Michna - Žáček a Šigut. Bruntál: Sobotka, Raab, Pánek, Kopec, Michna, Vajďák, Bačo, Chudý, Hoffmann, Domiter, Ševčík, střídali: Stefanovský, Erben, Zdeněk. Trenér: Jaroslav Zabloudil.