Mokré Lazce v prvním poločase v Bruntále předváděli dobrý fotbal plný pohybu a brzy šli do vedení po gólu Ječmínka. A ke všemu ve 20. minutě utekl obraně domácích Žurek, oklamal bruntálského stopera a technickou střelou nad brankářem Slavoje zvýšil vedení Mokrých Lazců na rozdíl dvou branek.

Fotbalistům Slavoje neodolaly ani Ludgeřovice. Více čtěte zde.

Bruntálští ale bojovali o zvrat a před přestávkou snížili na 1:2 po střele Hoffmana. Ve druhé půli se na bruntálském hřišti děly velké věci! Po pár minutách zařídil vyrovnání Stefanovský, Slavoj rázem získal obrovskou převahu a hosté byli pod velkým tlakem. Po další útočné akci domácích šel k zemi ve velkém vápně hostů Chudý a Pánek z pokutového kopu otočil vývoj na stranu domácích.

Rozjetou gólovou sérii už nešlo zastavit

Po třetí brance v síti hostů sudí vyloučil po vzájemné potyčce domácího Raaba a jednoho z hráčů Mokrých Lazců. Slavoj byl v euforii a pokračoval v náporu. Zatímco Hoffman zvýšil vedení domácího kolektivu na 4:2, hosté marně bojovali o otočení výsledku. Mokré Lazce pak otevřely obranu a Slavoj toho využil.

Po brejku se prosadil krásnou střelou do šibenice Zabloudil a poslal tým Mokrých Lazců definitivně do kolen. Bruntálští si po skončení připsali další zasloužené vítězství a zisk tří bodů, který je vynesl již na osmé místo v tabulce I.A třídy. „Hráči prokázali, že fotbal hrát umí a mají morální vlastnosti. Za dnešní převedený výkon jim patří poděkování,“ řekl po zápase místopředseda Slavoje Jiří Domiter.

FC Slavoj Bruntál-SM - Mokré Lazce 5:2 (1:2)
Branky: Hoffmann 2, Stefanovský, Pánek (penalta), Zabloudil.
Slavoj Bruntál: Žáček - Ivo Bačo, Zítka, Pánek, Fiury, Chudý, Zabloudil, Hoffmann, Šanda, Stefanovský, Raab (ČK). Střídali: Ondřej Bačo, Žižka. Trenér: Jan Jedlička.