Cílem fotbalistů Slavoje je po dlouhých fotbalově hubených letech postup zpět do krajského přeboru. Všichni si uvědomují, že to nebude jednoduché, ale i přesto chtějí pro splnění udělat maximum.

Zimní přípravu zahájili v Bruntále v sobotu 8. ledna a do předjarní dřiny hráči nastoupili pod vedením trenérů Jana Jedličky, asistenta Zdeňka Čecha, kondičního trenéra Zbyňka Urbaníka a vedoucího Mikuláše Horyni. Realizačnímu týmu byli k dispozici hráči Jiří Šulák, Pánek, Raab, Šanda, Píca, Erben, Zabloudil, D. Hofman, D. Zabloudil, P. Švajda, Madaj, Stefanovský, Žíla, Bršták, Kopec, Belej, Šuba, Kocvelda, J. Samson, Kolín, Macrineau, Čulík, Urban, Štalmach, Jan Šulák, J, Foltín a Nepožitek.

Slavoj by chtěl na jarní náročné boje posílit. „Samozřejmě si chceme vybojovat postup, ale nebude to jednoduché. Uvažujeme o posílení týmu a jednáme o příchodu Satkeho z Jakartovic, gólmana Šipka, Ivo Krajčoviče z Bouzova, Háby, Honzy Krajčoviče z Olympie a taky chceme udržet v kádru Dana Hofmana a Hapku“, říká předseda Slavoje Jaroslav Zabloudil, který je na tým náročný a v postup pevně věří.

V rámci přípravy sehraje Slavoj od počátku února celkem sedm přátelských zápasů, ve kterých bude zkoušet optimální složení týmu a herní varianty pro jarní postupové boje. „Musíme poctivě pracovat a udělat pro splnění cíle maximum“, dodává ještě bruntálský fotbalový boss závěrem.