Úvodní minuty utkání patřily fotbalistům Města Albrechtic, kteří ovládli střed hřiště a tlačili se do velkého vápna domácích. Hosté si vypracovali několik nebezpečných situací, ale obrana Slavoje je ustála. Hra se postupem času začala vyrovnávat a domácí se osmělili k ofenzivě. Ve 28. minutě hostující obrana zaspala. Po autovém vhazování našel domácí Raab před albrechtickou brankou volného Pícu a ten poslal svůj tým do vedení.

Albrechtickým se přestalo dařit a Slavoj si vypracoval několik možností. Ve dvou případech při nich selhal Zabloudil. Ve 36. minutě se ale prosadil na levé straně útoku Píca a po jeho přesné přihrávce do středu šestnáctky přidal Hába druhou branku domácího mužstva. Avízo to v závěru prvního poločasu ještě zkoušelo, ale výraznou příležitost si nevypracovalo.

Od začátku druhých pětačtyřiceti minut byli hosté na hřišti lepším týmem. Domácí fotbalisté se zatáhli a bránily dvoubrankové vedení. Avízo tlačilo a Slavoj spoléhal na protiútoky. Ty ale již nebyly tak nebezpečné, a tak se hrálo převážně před brankou domácích. V 53. minutě přišla vydařené akce hostů. Po rychlé útočné akci a centru z levé strany se hlavou prosadil Burda.

Hosté se vrátili do zápasu a domácí měli potíže. V 60.minutě Albrechtičtí znovu přitlačili a byli blízko vyrovnání. Nejprve Burián neprostřelil domácího brankáře a poté zazvonila po střele jednoho z hráčů hostů tyč domácí svatyně. Slavoj bránil a spoléhal na jednoduchost. Po dlouhém míči na polovinu Avíza se v 69. minutě tlačil do šance Píca. Míč ale poslal mimo bránu hostů. Tlak a někdy až přehnaný důraz Albrechtických pokračoval až do závěru utkání. Střelecký se ale hosté neprosadili a z Bruntálu si odvezli porážku 1:2.

Slavoj Bruntál – Avízo Město Albrechtice 2:1 (2:0)
Branky: 28. Píca, 36. Hába – 53. Burda

Slavoj Bruntál: Jiří Šulák – Parol, Bridzik, Bršťák, Vondra – Zabloudil (63. Karel Kozák), Hába, Slaný (70. Ušala), Jan Šulák – Píca, Raab. Trenér: Roman Šturala. Avízo Město Albrechtice: Heinzke – Matějíček, Štefánik, Fiebrich, Pecha – Kyška, Burda, Hažík, Brožek – Pelán, Karel Burián, střídali: Novák, Blažek. Trenér: Gustav Santarius