Uplynulou sobotu a neděli se v rakouském Salzburgu vedle Olympie představilo šest rakouských celků a tři mužstva z Německa. Olympia zařazená do skupiny B porazila v prvním utkání německý BSC Surheim 2:1 brankami Škodáka a Carbolové. Poté přišly dvě porážky s ASV Salzburg 0:2 a SV Liefering 0:5.

V nedělním dopoledni začala Olympia dobře a s USV Leopoldskron/M. remizovala 0:0. Dobrá pohoda se projevila ve čtvrtfinále, kde naši hráči přehráli německý SV Saaldorf 3:1 brankami Bilky, Škodáka a Hleby. V boji o páté místo narazila Olympia opět na vyspělý SV Liefering a prohrála 2:4. Branky v tomto utkání zaznamenali Hleba a Škodák.

Vedle výborně připraveného turnaje si hráči Olympie prohlédli historický Salzburg a večer sledovali utkání fotbalového Eura. Přímo na turnaji obdrželi hráči Olympie za sympatický výkon pozvání na turnaj do německého Augsburku.

Sestava Olympie: Jarolím, Krajčovič, Hleba, Liberda, Škodák, Bilka, Gajdošová, Srník, Carbolová, Harkabus, Pohlídal a Ondrušek. Trenéři: Czakan a Krajčovič.

Jan Urban