Začátek utkání byl opět hodně nervózní, ale nutno dodat, že na obou stranách. Týmy se oťukávaly a snažily se nedělat moc chyb. Hosté měli míč více na kopačkách a tím Jiskru zvolna dostávali pod tlak.

Řešení některých situací v přechodové fázi bylo v podání Rýmařova opravdu naivní, a proto se domácí dostávali za půlku pouze sporadicky. Po jedné takové chybě se ve 21. minutě dostal k míči hostující záložník a v souboji jeden na jednoho si s rýmařovským brankářem poradil.

Domácí hráče obdržená branka nakopla a ti se začali dostávat do zápasu. V 27. minutě se z postu stopera Sekanina vydal na únik po pravém křídle a přesným centrem našel hlavu Schwarze, který srovnal na 1:1. Do konce poločasu už týmy nic velkého nepředvedli a do šaten se šlo za remízového stavu.

Do druhého poločasu vstoupili lépe rýmařovští mladíci a začali vytvářet na hosty tlak. Ten ve 48. minutě dokázal po skrumáži před brankou hostů využít Nebes, který nakopl odražený míč do sítě. Radost domácím ovšem nevydržela dlouho, protože v 54. minutě dostal pas za obránce hostující útočník a ten zřejmě z offsidové situace opět srovnal.

Tým Jiskry se ale nepoložil a dál se snažil ze zápasu urvat všechny body. Hodně aktivní Schwarz dělal obraně hostů velké problémy a svůj dobrý výkon podpořil nádherným gólem, když v 61. minutě trefil pravý růžek branky z dobrých dvaceti metrů. Všechno v tu chvíli naznačovalo tomu, že zápas dokážeme udržet, ale v 65. minutě soupeř udeřil ještě jednou, když po pěkné individuální akci prošel hráč hostů přes půl hřiště a srovnal na 3:3.

Do konce zápasu se nám už nedokázalo soupeře dostat pod větší tlak a tak zápas skončil zřejmě spravedlivou dělbou bodů. „Kluci předvedli dva odlišné poločasy. V tom prvním měli ze soupeře zbytečný respekt a nechali ho hrát. Do druhého vstoupili znatelně lépe a vnutili mu svou hru, ze které plynuly i hezké góly. Bohužel nám chyběli dva nemocní hráči, kteří by určitě pomohli lepšímu výkonu, především v obraně," řekl po utkání trenér žáků Jiskry Rýmařov Martin Jiruš.

Jiskra Rýmařov U15 - Vrbno pod Pradědem 3:3 (1:1)
Branky Rýmařova: 27. a 61. Schwarz, 48. Nebes
Jiskra Rýmařov: Zdeněk Vilímek - Matěj Kováč, Jakub Sekanina, Matyas Schwarz, Matěj Struhár, Michael Štěpaník, Jan Tihelka, Petr Vachuta, Tomáš Nebes, Josef Válek, Aleš Bocián, střídali: Matěj Papaj, Jaroslav Horáček. Trenér: Martin Jiruš