V jarní části se Rýmařov také zúčastnil okresního finále mladšího dorostu O pohár VV MS KFS a postoupil do krajského finále, kde obsadil pěkné druhé místo. Dorostenci Jiskry dominovali i v turnaji JUVE CUP 2014, který suverénně vyhráli. Další úspěch zaznamenal dorost Rýmařova halovém turnaji O přeborníka OFS, kde také zvítězil a postoupil do semifinále Poháru VV MS KFS v Opavě.

I tam byli rýmařovští mladí fotbalisté úspěšní a vybojovali si postup do finále v Ostravě. Tam zakončili halovou sezonu pěkným třetím místem. Jiskra se v kategorii starších dorostenců zúčastnila halového turnaje o přeborníka OFS a i tam získala titul.

Pro jarní část se sestava mužstva oproti podzimu musela několikrát pozměnit. Podzimními výkony si několik hráčů řeklo o zařazení do širšího kádru 
A-mužstva mužů hrajícího divizi a na zápasy dorostu už tak neměli prostor.

„Zároveň jsme se museli potýkat s několika dlouhodobými zraněními opor mužstva, a tak do týmu naskakovalo i několik hráčů ze starších žáků, kteří svůj mladistvý handicap nedali na hřišti vůbec znát," povídal trenér Tomáš Durna.

Toto vše mělo za příčinu, že si rýmařovští dorostenci připsali na jaře i nějaké ty bodové ztráty, čtyřikrát prohráli a jednou remizovali. Ale i přes tyto komplikace dokázali krajskou soutěž s přehledem vyhrát se čtyřiašedesáti body a náskokem třinácti bodů.

„Kluci dokázali obhájit loňský titul. I když by určitě měli na krajský přebor, postoupit naše mužstvo nemůže, protože nedisponujeme takovým počtem hráčů, abychom mohli postavit jak mladší, tak i starší dorost, což je v této soutěži podmínkou," dodával Tomáš Durna.

Na obhajobě titulu se podíleli Ondřej Kubját, Zdeněk Vilímek, Adam Vajdík, Josef Tomeček, Martin Kováč, Pavel Zifčák, Vojtěch Cabák, Daniel Kopeček, Dominik Raušer, Lukáš Urbánek, Jan Seifert, Pavel Kopeček, Matěj Skrutek, Stanislav Sudek, Jiří Lesák, Radek Sacký, Jakub Sekanina, Roman Snášel, Tomáš Nebes, Jan Beier, Petr Hořínek, Tomáš Němec, Martin Lašák, Ondřej Kopeček, David Janáč, Jiří Orel, Josef Válek a trenér Tomáš Durna.