Jiskra Rýmařov – Dolní Benešov 4:2 (3:0)

Jiskra vstoupila do zápasu velmi dobře a již v 5. minutě se prosadil po obléhání branky hostů ze skrumáže domácí Píca. Utkání mělo vyrovnaný průběh a do šancí se dostávali i hosté. Koncová fáze u nich ale vázla a dvě jejich dobré brankové možnosti zneškodnil v jednom případě domácí gólman a ve druhém vlastní nepřesnost. Ve 26. minutě tak přišla druhá chvíle domácího střelce utkání Píci, který zakončil pěknou kombinační akci Jiskry druhým gólem v síti Dolního Benešova.

Hosté hráli vyrovnanou partii a byli trestáni až příliš krutě. Domácí fotbalisté jim dali lekci z efektivnosti. Ve 38. minutě přidal zblízka třetí branku Rýmařova Bochňák a stanovil poločasové skóre. Vyrovnaný byl i úvod druhého poločasu. V 52. minutě se hosté dočkali snížení a vykřesali pro zbytek zápasu malou naději. Tempo hry v dalším průběhu utkání upadlo a domácí tým kontroloval průběh utkání. Zápas spěl k vítěznému konci Jiskry a v 90. minutě ještě přidal pojistku na tříbodový zisk Rýmařova střídající Dluhoš.

Hosté sympaticky bojovali až do konce a ve druhé minutě nastavené hrací doby se dočkali korigování na konečných 2:4.

Branky: 5 a 26. Píca, 38. Bochňák, 90. Dluhoš. Rýmařov: Sedlář, Šašinka, Doseděl, Jiřičný, Kamil Kocúr (55. Dluhoš), Ondruška, Bochňák (70. Macrineanu), Radim Přecechtěl, Švajda, Píca (80. Dankovič, Breškovec. Trenér: Petr Kostelník.