Rýmařovští nastupovali do zápasu v roli favorita. „V Karlovicích je atypické hřiště, na kterém se nedá příliš kombinovat. Pokud chcete uspět, musíte být trpěliví," řekl na úvod rýmařovský trenér Milan Furik.

Na první branku se čekalo do 42. minuty. Hosté kopali rohový kop. K jeho zahrání se postavil Michal Furik, balon zatočil tak šikovně, že si Adámek dal vlastní gól.

Po přestávce přidal favorit druhou branku. Šupák dostal průnikovou přihrávku mezi stopery, šel na brankáře a nedal mu šanci. „Hra se uklidnila. Snažili jsme se na těžkém terénu o kombinaci a zápas kontrolovali," pokračoval trenér Rýmařova.

Dvanáct minut před koncem dali domácí kontaktní gól. „Karlovice se zvedly, vycítily šanci a poslední minuty byly hektické," přiznal Milan Furik. Rýmařov ale závěr zvládl na jedničku. „Na jaře jsme výhry v některých zápasech ztratili v závěru. Tentokrát jsme závěr zvládli výborně po taktické stránce a odvezli jsme si tři body," podotkl trenér.

Rýmařovu patří v aktuální tabulce divize třetí příčka. „Na jaře hrajeme dobře. Už se těšíme na Havířov, který máme v dalším kole doma. Je to tým, který chce hrát fotbal, věřím, že diváci si přijdou na své," uzavřel Milan Furik.